Трускавецькі депутати вкотре не змогли списати житловий будинок на Мазепи 2 з балансу КП “Трускавецьжитло”. Питання вже вдруге завалили на сесії.

Мешканці будинку на Мазепи 2 у Трускавці – єдині, хто обрав методом управління багатоквартирним будинком договір з управлінською компанією. Управителем для мешканців мала б стати управлінська компанія “Тепле житло”, яку більшістю голосів підтримали співвласники ще влітку минулого року під час зборів.

Однак розпочати роботу з утримання будинку управитель досі не може, оскільки вже більш ніж півроку будинок не можуть списати з балансу. Однією з причин є спротив частини мешканців, яких підтримує депутат Трускавецької міської ради, за сумісництвом мешканка цього дому Віра Сазонова. Вона виступає на сесії, переконуючи депутатів в нелегітимності проведених зборів і невідповідності поданих в міськраду протоколів.

“Зараз питання перебуває в суді, оскільки ми хочемо оскаржити рішення, прийняті на тих зборах так як вони не відповідали визначеним законом нормам” – зазначила депутат Сазонова.

Натомість мешканці Мазепи 2 вкотре прийшли на сесію відстоювати свої законні права. “У нас все по закону, всі зауваження, які колись нам були зроблені, ми усунули. Всі документи приведені в порядок, скільки можна це питання не затверджувати чи відкладати? Ви всі йдете на поводу в Сазонової, а мали б поступити просто по закону!” – вкотре вимагали мешканці.

Начальник управління комунальної власності Ольга Сегер зазначила, що всі протоколи відповідають вимогам чинного законодавства. “Всі зауваження були усунуті. В протоколах є підписи більшості співвласників, що становить більш ніж 50% площі житлового будинку” – наголосила Сегер.

За списання виступив і заступник міського голови Олексій Балицький, який наголосив, що в будь-яких незрозумілих випадках потрібно поступати по закону. “В нас є всі підстави для списання цього будинку з балансу. Документи, які надали в міську раду на зберігання, відповідають вимогам закону. Є лише конфлікт між мешканцями, який вирішується в судовому порядку” – зазначив Балицький.

Тим не менше, коли депутати приступили до голосування, голосів для списання будинку з балансу вкотре не знайшлось. Лише дванадцять міських обранців підтримали мешканців  та проголосували “за”, десять депутатів утримались при голосуванні. Тому рішення про списання будинку вкотре прийняти не вдалось.

Натомість мешканці будинку, під час наданого їм слова, заявили про небажання мати такого депутата як Віра Сазонова. “Сазонова, як депутат є нашим представником у міській раді. Вона мала б визнати, що ОСББ у нас неможливо створити, пристати на сторону більшості та допомагати нам. А вона ніяк не здається і лише вставляє нам палки в колеса, бо має свій приватний інтерес у цій справі. Тому ми ініціюватимемо процес відкликання такої горе-депутатки” – наголошують мешканці.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina