У  центрі Трускавця, де розташована міська вбиральня, вже більше місяця функціонує еко-бар під символічною назвою «Органік». Відпочивальники, котрі харчуються в цьому барі кажуть, що закладом задоволені, але що знаходилось тут до цього, декотрі не знають.

Еко-бар знаходиться у першій санітарній зоні і по-суті не має дозволу на здійснення такої діяльності. Поспілкуватись з власниками  цього закладу прийшла комісія у складі представників міського управління містобудування, землекористування, архітектури та інспектор державного архбудконтролю у Львівській області  Ігор Бошко. Мова йде про те, що дозволу на створення бару у першій санаторній зоні підприємці не мали і самовільно обладнали на місці колишнього туалету такий собі еко-бар.

Цього дня поспілкуватись з власниками закладу та отримати відповіді на питання, які цікавлять працівників інспекції архбудконтролю так і не вдалось. Інспектор повідомляє, що має на меті приїхати з новим візитом та все-таки почути пояснення від підприємця стосовно такої самовільної поведінки.

«Зараз здійснюється перевірка на предмет реконструкції приміщення на бульварі Торосевича, 5, що знаходиться в першій санітарній зоні. Донедавна тут був загальноміський туалет, а станом на сьогодні  ми бачимо на цьому місці об’єкт іншого функціонального призначення. Надалі будуть здійснені відповідні законні процесуальні дії, якими буде припинено функціонування цього закладу» – прокоментував ситуацію Ігор Бошко.

Комісія склала акт для подальшого опрацювання цього питання, в результаті чого органічне кафе отримає справедливий вирок.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina