Відбулось фінальне судове засідання у справі міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Суд виніс рішення закрити провадження у справі, через недостатність доводів та відсутність адміністративного правопорушення, тим самим повністю виправдавши дії мера.

Нагадаю міського голову Трускавця Андрія Кульчинського притягнули до суду за рішення Трускавецької міської ради більш ніж річної давності. Ще на першій сесії 7-го демократичного скликання депутати спільно з міським головою затверджували на посадах заступників Олексія Балицького та Олександра Ткаченка. В тому ж рішенні був пункт про встановлення надбавок до окладів міського голови та його заступників. Андрій Кульчинський тоді проголосував “за”, хоч в цьому, на думку прокуратури, містився конфлікт інтересів.

Декілька судових засідань тривала правова боротьба між стороною звинувачення та захистом. Прокурор переконував суд у винуватості міського голови, сторона захисту обстоювала позицію, що жодного порушення в цій ситуації немає. В п’ятницю суд остаточно переглянув всі матеріали справи та видалився до нарадчої кімнати.

Сьогодні було винесене рішення. Суд вирішив, що всіх доводів винуватості міського голови в поданих протоколах немає, а корисливої мети в його діях не побачив, так як доплати до зарплати навпаки сприяють зниженню рівня корупції. Тому суд постановив закрити провадження по цій справі та, тим самим, виправдав міського голову Андрія Кульчинського.

“Я очікував такого рішення, оскільки жодного правопорушення в своїх діях не бачу. Тому для мене було ділом принципу відстояти це та довести в суді, що це не порушення закону” – зазначив Андрій Кульчинський.

Прокурор з рішенням суду не погодився. “Я вважаю, що вина в адміністративному правопорушенні була очевидна ще в протоколах, тому швидше за все ми подаватимемо апеляцію” – зазначив прокурор Дрогобицької місцевої прокуратури Андрій Мельник.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina