Депутати ТМР затвердили програму святкування 190-річчя курорту. Через принципову позицію більшості депутатів, бюджет святкувань “урізали” майже на половину.

Нагадаю, на минулотижневій сесії Трускавецької міської ради на розгляд депутатів було винесено проект рішення про затвердження програми святкування 190-річного ювілею міста-курорту. Тоді він не зустрів одностайності в депутатському корпусі ради. Обранці розділились при розгляді цього питання. Хтось висловився категорично проти такої великої суми (на святкування планували закласти майже 3 млн гривень), хтось висловлював спротив відносно запланованих заходів та виконавців, яких планують залучити на концертну програму.

Вчора, впродовж тривалого часу, відбувалось обговорення програми святкування. Депутати, активісти, представники санаторно-курортних закладів розглядали різні варіанти зміни програми та скорочення видатків на неї. В результаті обговорення, після тривалих суперечок, було погоджено зміни.

Із 2 млн 972 тисяч, які були передбачені на святкування ювілею, було виключено та підкориговано заходи, які дають змогу зекономити близько 1 млн 300 тисяч гривень. Зокрема було виключено виступи “Пікардійської терції”, виставу під відкритим небом, шоу байкерів. Місто відмовилось від придбання павільйону за 112 тисяч гривень та бар’єрних огорож, від фінансування наукової конференції за 80 тисяч та дороговартісної промоції за 360 тисяч гривень.

На чимало заходів було скорочено фінансування, деякі з них були змінені та перенесені на інші дні. Але, загалом, такі зміни дали можливість місту зекономити на святкуванні 1 млн 325 тисяч гривень.

 

Сьогодні на сесії міськради, депутати розглянули програму святкування 190-річчя курорту в новій редакції. Зараз на неї закладено 1 млн 650 тисяч гривень. Відбулось коротке обговорення, були пропозиції деяких депутатів скоротити фінансування ще вдвічі до 700 тисяч (з такою пропозицією виступив Роман Бучкович) та пропозиція розглянути альтернативні варіанти виконавців, які виступатимуть на концертній програмі (пропозиція Святослава Грабовського).

Однак, в результаті голосування, програму затвердили в сьогоднішній редакції. На святкування заклали 1 млн 650 тисяч. Затвердження програми святкувань дасть можливість підрозділам міської ради вже зараз починати активну підготовку до святкування ювілею міста-курорту, так як часу до нього залишилось не так вже й багато.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina