Близько двохсот лікарів з усієї країни завітали до Трускавця на Всеукраїнську конференцію панкреатологів. Вже вдруге вона проходить у готельно-курортному комплексі “Карпати”.

Науково-практична конференція лікарів-панкреатологів приїжджає до Трускавця вже вдруге. Тема сьогоднішнього медичного заходу – “Сучасні проблеми панкреатології, коморбідність в панкреатології, дієтичні та курорті фактори лікування захворювань підшлункової залози”.

Організаторами конференції виступив ВУГО “Український клуб панкреатологів”, спільно з Львівським обласним терапевтичним товариством. Тема – надзвичайно актуальна, так як панкреатит та захворювання шлунково-кишкового тракту зараз дуже гостро стоять в медицині і все більше людей страждають на такі захворювання.

Чимало провідних науковців-панкреатологів приїхало на конференцію, щоб виступити перед присутніми та поділитись досвідом в провідних методиках лікування підшлункової залози. Зокрема до Трускавця прибули лікарі зі Львова, Одещини, Тернополя, Києва, Харкова та Запоріжжя.

“Ми неспроста обрали для таких зустрічей саме Трускавець, бо це – чудове місто, місто здоров’я, куди приїжджають люди звідусіль на лікування. Тому такі конференції мають свій практичний бонус” – зізнається учасник конференції, професор Львівського медичного університету Євген Скляров.

“Панкреатологія – є надзвичайно важливою та актуальною особливо зараз. Ми намагаємось проводити такі конференції, зустрічі два, три рази в рік, щоб ділитись досвідом поміж учасниками, щоб наші лікарі переймали провідні сучасні методики лікування підшлункової залози. Сьогодні ми плануємо зібрати понад двісті лікарів з цілої України. А саме в “Карпатах” ми вже вдруге, повернулись, бо бачимо, що тут це потрібно” – відзначила президент Українського клубу панкреатологів Наталія Губергріц.

“Такі конференції мають велике значення для Трускавця, бо на таких заходах вдається залучити провідних спеціалістів з України і з інших країн світу. Завдяки таким конференціям вдається переймати досвід, підвищувати професійність наших медиків. Бо Трускавець є містом медиків та містом здоров’я” – наголосив міський голова Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina