Не секрет, що інтернет має багато таємниць, від яких часом мороз пробігає по шкірі. Це темні та страшні сторінки, які вражають своєю жорстокістю та жахливим змістом. Поміж ними є одна, так звана «чорна павутина», яка не може не лякати своєю історією та страшним змістом.

ДаркНет – анонімна мережа, яка на сьогодні активно функціонує в мережі Інтернет по всьому світу. Жоден браузер не допустить вас до входу в цей секретний онлайн-світ, окрім анонімного браузера під назвою ТОР.

Про мережу Дарнет пишуть користувачі інтернету, ось один відгук від якого холоне кров..

«Користувався дипвебом всього один раз, спочатку не знайшов нічого, крім звичайних наркотиків і все в цьому роді. Потім натрапив на блог з неробочим посиланням. Можу помилятися, але, мабуть, раніше це був сайт, де можна було купити людські органи. Це не здавалося мені страшним до тих пір, поки я не почитав сам блог. Там йшлося про цілу команду лікарів і асистентів, які викрадали з вулиць бездомних людей і вирізали їх органи. «Бомжів» закривали в клітках, вбивали їх, робили операції і забирали органи. Продавці виправдовували себе тим, що безпритульні нікому не потрібні і поліція не буде їх шукати» – пише один із користувачів.0

Даркнет – це щось схоже на чорний ринок, де можна придбати зброю, наркотики, людей, фальшиві гроші та документи, а за потреби вам запропонують навіть послуги кіллера.  Користувачі  цього проекту  здійснюють оплату покупки валютами відомими, як «біткойн», котрі на сьогодні високо оцінюються у кіберпросторі.

Більше того, такі проекти торгують жахливими відео з непристойними матеріалами, на яких зображено вбивство та насильство. Цей жахливий портал з часом набирає все більшої кількості користувачів, адже зацікавлених юзерів інтернет-мереж, направду, багато.

Бережіть себе, бережіть своїх рідних та будьте поінформовані про все сьогодні, аби не допустити помилки завтра.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina