Раніше питання того, хто стоїть за кандидатом у мери міста Андрієм Кульчинським, мало відповідь лише на рівні здогадів та припущень. Сьогодні, після публічного інтерв’ю з Левом Грицаком все остаточно прояснилось. Він заявив, що підтримує та буде підтримувати саме Кульчинського.

grycaknowy2kulczkorotki

Колишній міський голова Трускавця, успішний бізнесмен, мабуть одна з найбагатших людей не лише міста, але й регіону Лев Грицак досі має серед громади немалий рівень підтримки. Не секрет, що кожен із кандидатів, якщо не відкрито, то в глибині душі мріє про його підтримку. Адже ця людина як ніхто може посприяти кандидату потрапити у владу завдяки своїм зв’язкам та фінансам.

Майже всі кандидати на найвищу посаду міста звертались до нього за цією допомогою та підтримкою, але цього разу «пощасливилось» саме Андрію Кульчинському. Лев Ярославович дав йому настільки хороші рекомендації, що останній, читаючи їх, мабуть самовдоволено засоромився. Лев Грицак згадав одні плюси, лише достоїнства та переваги. Одним словом презентував громаді «ідеального кандидата». Своїм могутнім плечем Грицак заступив Кульчинського і від наклепів «чорної преси»(як він сам її назвав).

Однак чи настільки виграшним для Кульчинського стане цей відкритий тандем з Грицаком. Адже читачі, хоч і здогадувались про це, після прочитання інтерв’ю з Левом Ярославовичем на сторінках «Трускавецького вісника», сприйняли цю інформацію не зовсім позитивно. Багато людей поставились негативно до цього факту, адже Лев Грицак є колишнім очільником місцевого осередку «Партії регіонів». А Андрій Кульчинський, як стало відомо, представлятиме «Самопоміч», з якою тісно співпрацює сьогодні.

Таким чином з однієї сторони Андрій Богданович отримує бонус в якості підтримки з боку Лева Грицака. А з іншої сторони на нього та на партію «Самопоміч» може впасти тінь через зв’язок з регіоналами, хай навіть і колишніми. Партія ж намагається переконати громаду в своїй відкритості, в наявності нових ніде не заплямованих людей та новій проукраїнській політиці. І тут – співпраця та підтримка зі сторони регіонівських представників. Регіонали звичайно зараз переформатувались, чи як дехто зазначає «перефарбувались», але чи бувають вони «колишніми»?

До того ж існує загроза того, що ця потужна підтримка надана Кульчинському сьогодні, не є безкорисливою. Цілком можливо, що завтра в якості подяки за неї, захочуть лобіювання бізнесових інтересів, просування потрібних рішень у владі. Альтруїстів сьогодні немає і нічого просто так не робиться. Особливо там, де обертаються великі гроші та відкриваються такі ж великі можливості.

Тому яким боком обернеться підтримка Грицака для самого Андрія Кульчинського та місцевої «Самопомочі» – велике запитання. Чи не пошкодує він сам про неї? Та найголовніше, як воно відобразиться на місті та його мешканцях, які сьогодні ще мають час для роздумів перед виборами…

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina