Цієї суботи, 18 березня,  в танцювальному залі ПК ім. Т. Шевченка пройшли Всеукраїнські класифікаційні змагання із спортивного  танцю “YUVENTA DANCE OPEN CUP – 2017”. Цього разу до міста-оздоровиці приїхали позмагатись за кубок близько півтори тисячі учасників в різних вікових категоріях.

Змагання проводяться у Трускавці вже втретє, зокрема цього року вони стали всеукраїнськими, адже до участі долучились гості з Молдови. «Нам приємно, що до таких змагань з кожним роком приєднується все більша кількість танцюристів, як новачків, так і професіоналів, які з радістю пізнають нові рівні своїх можливостей», –  повідомив організатор змагань, керівник танцювальної школи «YUVENTA DANCE» Юрій Задорожний.

«Тішать відгуки про наше місто, якими діляться учасники та їх наставники. Ті, хто вже брав участь у змаганнях минулого року, кажуть, що місто відтоді гарно оновилось, а хто тут вперше – запевняють, що обов’язково завітають сюди знову. Варто зазначити, що такі рівневі заходи забезпечують Трускавцю гарну промоцію та запрошують гостей на цікавий і корисний відпочинок в оздоровниці. З кожним роком учасників стає все більше, ми сподіваємось, що цього разу кожен  повернеться додому з масою позитивних емоцій, багажем нового досвіду та бажанням неодмінно повернутись», – поділився думками міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Направду, приємно, що саме у нашому місті проходять такі змагання та розвивається професійна школа спортивного танцю, яка виховує юних талантів та якнайкраще  розвиває їхні здібності. Сьогодні учасники позмагались у різних стилях танцю та показали себе на всі 100%.  Сподіваємось, що вже у новому ріці “YUVENTA DANCE OPEN CUP»  приготує для нас ще багато цікавого.

Наталя БЕГІН

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina