Трускавець таки втратив архітектурну памятку, – приміщення санстанції, колись відоме як вілла “Вавель”. Вчора апеляційний господарський суд відмовив прокуратурі в оскарженні рішення Трускавецької міської ради, яка ще в 2014 році дала дозвіл на оренду та приватизацію будівлі приватній фірмі “Гарантбуд-2012”.

Львівський апеляційний господарський суд 27 березня залишив у силі рішення Господарського суду Львівської області від 7 лютого 2017 року у справі № 914/2975/16, яке дозволяє приватизувати у центрі Трускавця віллу «Вавель» площею 660 м2, що є пам’яткою культурної спадщини місцевого значення – повідомляє сайт Дивись. інфо з посиланням на Захід. нет.

Приватизувати об’єкт хоче приватне підприємство «Гарантбуд-2012», яке впродовж декількох років орендувало його. Апеляційну скаргу Дрогобицької прокуратури, подану в інтересах Трускавецької міської ради, суд відхилив, залишивши рішення Трускавецької міської ради №756 від 21 жовтня 2014 року про передачу приміщення, площею 660 м2 на провулку Тихому, 1 у Трускавці, в оренду з правом подальшої приватизації, чинним.

У 2016 році Дрогобицька прокуратура виявила заборгованість зі сплати оренди цієї будівлі у 43 тис. грн. Прокуратура також визнала таким, що порушує вимоги чинного законодавства, рішення Трускавецької міськради, так як до цього будівля знаходилась в переліку об’єктів, що не підлягали приватизації. Ще однією причиною стала відсутність конкурсу на оренду. Відтак прокуратура подала судовий позов, який повністю підтримувала діюча влада міста-курорту, бажаючи зберегти віллу в комунальній власності.

Однак навіть апеляція виявилась для міста програшною. Суд залишив рішення в силі, тож найближчим часом вілла “Вавель” таки перейде у приватні руки.

Ніна ФЕДЬКО, за матеріалами Дивись.інфо.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina