Трускавець поступово перетворюється на місто фестивалів. Майже щоденно тут, в маленькій курортній столиці, відбуваються різноманітні концерти, культурно-мистецькі заходи, за якими часто-густо вже просто не встигають трускавчани.

Не встигли в місті урочисто відкрити фестиваль «Первоцвіти», як вже наступного дня до курорту з’їхались талановиті вокалісти та танцюристи з усієї країни на «Великий весняний концерт», проведений в рамках фестивалю «Зіркафест» («Єдина країна»).

Близько п’ятиста юних співаків і танцюристів з різних міст приїхали підкорювати серце курортної столиці, демонструючи тут свої таланти. Було й чимало зіркових гостей – Роман Скорпіон, Іван Попович, спеціальним гостем став переможець четвертого сезону «Голосу країни» Ігор Грохоцький.

«Зараз у нас відбувається дуже багато такого роду концертів, фестивалів і це не може не тішити. З «Яскравою країною» ми співпрацюємо вже давно, вони привозять до нас свої концертні програми, ми раді їхнім візитам і їм значить комфортно в нас, бо повертаються знову і знову. Це дуже добре, що ми можемо запропонувати їм такі умови і для нас дуже вигідно те, що до міста приїжджає щоразу стільки людей. Трускавець потроху перетворюється у місто фестивалів, де постійно відбуваються якісь концертні заходи цікаві як трускавчанам, так і гостям міста» – відзначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

«Ми займаємось близько двох років, але вже маємо досвід участі в різних фестивалях. Їздили до Львова, Івано-Франківська, Тернополя. Сьогодні ми покажемо своєрідний танцювальний батл, хочемо продемонструвати те, що вміємо і подарувати всім гарні емоції від виступу» – розповідають учасники концерту, танцювальний колектив «Slava Dance» з Дрогобича.

Півтисячі таких артистів приїхали до Трускавця – кожен зі своїми співочими чи танцювальними номерами, щоб продемонструвати свої таланти та подарувати неповторні емоції глядачам, забезпечивши чудовий недільний вечір як трускавчанам, так і гостям міста, які мали змогу впродовж декількох годин насолоджуватись яскравою і цікавою концертною програмою.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina