Як стало відомо Truskavets online”, 18 вересня у Верховній раді зареєстрували законопроект щодо легалізації проституції в Україні.

Самого проекту на сайті поки немає. Однак його автор народний депутат від партії “Воля України” Андрій Немировський уже дав з цього приводу перші коментарі. На його думку такий закон дозволить регулювати в країні протитуцію, яка і так активно розвивається, але є тіньовим бізнесом. Немировський мотивує таке подання можливістю поповнити державний бюджет додатковими коштами.

Однак до такої ініціативи поставились негативно інші патріотично налаштовані політичні сили. Зокрема громадський рух “Народний контроль” та обранець по нашому округу депутат Богдан Матківський, з яким ми спілкувалися в телефонному режимі заявив: “Я та мої колеги по партії виступаємо проти легалізації проституції, адже в нас християнська країна. Перш, ніж приймати такі рішення потрібно радитись з людьми, питати їхньої згоди. Та головне, що такі питання сьогодні не на часі, ними просто відволікають увагу народу від важливих проблем, яких сьогодні дуже багато”.

Як же до цього ставляться самі трускавчани? Про це ми питали в них сьогодні на вулицях нашого міста.

Як виявилось, більшість виступила категорично проти проституції. Люди асоціюють це з гріховністю, розпустою, яка після узаконення ще більше розпорошиться нашою країною. Сьогодні вже й так існує надто багато пропаганди випадкових статевих звязків, існує багато заманливої реклами інтимного характеру, багато в чому переступлені межі моральності та культури в суспільстві. Громада це розуміє і мало кому це подобається.

І навіть якщо певна категорія населення (неодружені люди, молодь) ще можуть закривати на це очі, то ті, для кого важливими є сімейні цінності, хто народжує та ростить дітей зовсім не хочуть жити в оточенні легальної проституції. Вони не хочуть, щоб діти росли в такому суспільстві та бачили на вулицях повій, які знаходитимуться там законно.

Одиниці висловились за прийняття такого закону. “Я підтримую і вважаю це позитивним рішенням. Проституція як найдавніша професія була є і буде завжди і всюди. В Україні її багато і зараз, на ній заробляють великі кошти певні люди, а держава з цього нічого не має. Тому такий закон буде потрібним та й бюджет поповниться”.

Раніше зі схожою ініціативою висловлювався і голова президентської партії Юрій Луценко, однак тоді все було на рівні розмов. Чи проголосують зараз депутати законопроект Немировського покаже час. Українців ніхто, за звичкою, не питав про це. Та, як вияснили ми, трускавчани б його не підтримали.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina