Учора, 6 квітня, Дрогобицьким міськрайонним судом прийнято рішення про заборону проведення будівельних робіт на території парку Новонароджених, що на вулиці Володимира Великого у місті Дрогобичі – повідомляє прес-служба ДМР.

Рішення прийнято на підставі заяви Дрогобицької міської ради про забезпечення позову щодо заборони вчиняти будь-які дії з проведення будівельних та інших робіт, оскільки капітальне будівництво відбувається з грубими порушенням. Взагалі факт розпочатого будівництва в парку збурив громаду Дрогобича та, особливо, мешканців прилеглого мікрорайону. Люди готові були виходити на протестні акції, лиш би завадити незаконному будівництву. Чітку позицію висловила і влада міста, яка вжила необхідних заходів, для припинення самовільних дій підприємців.

3 квітня посадовими особами відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради разом з інспектором ДАБІ було проведено перевірку виділених підприємцям земельних ділянок у парку Новонароджених. Рішення було прийняте ще у вересні 2015 року попереднім складом депутатського корпусу ради. Дозвіл був наданий підприємцям на розміщення МАФів, вони ж, в свою чергу, розгорнули в парку повноцінне будівництво, грубо порушуючи норми закону. Перевірка лише підтвердила, що на ділянці проводяться будівельні роботи.

На суміжній території, де виявлено кран, будматеріали, змонтований фундамент висотою в три ряди фундаментних блоків розміром 1,8 м, орієнтовною глибиною від вул. Володимира Великого – 24 м, шириною вздовж вулиці – 22 м, що перевищує розмір земельної ділянки, виділеної згідно з паспортами прив’язок семи тимчасових споруд (12,1 м х 13,9 м), на 12 м в глибину парку та на 8 м – в ширину, тобто будівництво ведеться на самозахопленній земельній ділянці, яка належить Дрогобицькій міській раді, відповідно до Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Одразу після встановлення факту самовільного захоплення земельної ділянки працівниками відділу правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, окрім вже поданого позову Дрогобицькою місцевою прокуратурою, на прохання виконкому Дрогобицької міської ради, було підготовлено ще одну позовну заяву про зобов’язання підприємців відновити благоустрій території у парку Новонароджених на вул. Володимира Великого, навпроти магазину «Наш край» (колишній магазин «Океан»), яка їм надана згідно з договорами про встановлення особистого строкового сервітуту, відповідно до яких передбачалося розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, та частину самочинно захопленої території сусідньої земельної ділянки шляхом демонтажу змонтованого фундаменту глибиною від вул. Володимира Великого – 24 метри та шириною вздовж вулиці – 22 метри – повідомляє ЗІК, з посиланням на прес-службу Дрогобицької міської ради.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina