У Дрогобичі демонтовано чотири несанкціонованих рекламних банери на одній із вулиць в центрі міста. Виявляти незаконні рекламоносії стало можливим завдяки роботі електронного сервісу “Відкрита реклама”.

«Спершу власникам рекламоносіїв було надіслано листи з повідомленням про незаконність розміщення реклами та попереджено, що у випадку її неузаконення буде проведено демонтаж конструкції, – розповіли у відділі економіки. – Проте, належної реакції щодо узаконення від власників рекламоносіїв не було. Як наслідок, у четвер, 6 квітня, КП «Комбінат міського господарства» рекламні конструкції демонтував.

Також працівники відділу економіки зазначили, що від мешканців вже надійшли нові повідомлення про виявлення несанкціонованих рекламних площ, над розглядом яких зараз працюють спеціалісти Дрогобицької міської ради. У випадку нереагування власниками рекламоносіїв на листи-попередження, до них буде вжито всіх необхідних правових заходів.

У Ратуші нагадують, на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради розміщена рубрика «Відкрита реклама», на яку кожен житель міста має змогу повідомити про несанкціоновано розміщену рекламу в місті. Адже узаконена реклама – це збільшення фінансових надходжень до міського бюджету.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina