У курортному Трускавці змінилось зовнішнє оформлення та масштаби міських зупинок. Давно з боку громади власники вислуховували незадоволення і прохання змінити іхній зовнішній вигляд. Тож, власне, підприємці прислухались до порад і вирішили привести їх в порядок.

Так, після нещодавніх оновлень, трускавчани запевняють, що далеко не цього вони очікували. Люди кажуть, що хочуть побачити відповідну зупинку із зручними, місткими лавками та накриттям від несприятливої погоди, а бачать всього-на-всього нові магазини, замість старих кіосків, що не зовсім схоже на зупинку.

Мешканці Трускавця радять підприємцям перш за все подбати про зручність людей, які користуються міським транспортом, які кожного дня стоять на цих зупинках, а вже потім думати про інші речі.

Направду, це питання чималий час турбує багатьох трускавчан, і, напевно, вартувало б усій трускавецькій громаді віднестись до цього серйозно і запропонувати свої варіанти, серед яких обрали б найкращий, аби привести до ладу зовнішній вигляд міських зупинок та вулиць загалом. Як на мене, у кожного небайдужого знайдуться свої скарги і пропозиції, тому найоптимальніший варіант – адекватно запропонувати свої варіанти та дійти до спільного висновку.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina