На календарі 13 квітня, Україна як і увесь світ готується до прийдешнього  Великодня – свята, що змінило історію, через воскресіння Ісуса Христа, який воскрес із мертвих

Курортний Трускавець не виняток, місто вже готує для мешканців та гостей захоплюючу програму із заходами, що проходитимуть на центральній площі міста. Напередодні Великодніх свят  готельно-курортний комплекс “Карпати” запросив трускавчан та гостей міста розділити цю святкову атмосферу разом із майстрами з писанкарства та виготовлення свічок .

Умільці зібрали немало охочих навчитись основам писанкарства, або ж просто взяти участь у майстер-класі, що створює справжній святковий настрій. Допомагали їм у цьому представники організації “Файна свічка” –  Орест Нагірський разом з дружиною Христиною та працівник дитячої кімнати готелю Оксана Баркова. Направду, такий захід пройшов цікаво, адже відвідувачі змогли не лише придбати прикраси до Великодня, а й власноруч їх створити.

Спільно створивши гарну атмосферу, трускавчани та відпочивальники  отримали масу яскравих вражень, нові корисні знання та найкращі подарунки для своїх друзів та рідних.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina