7-9 квітня у Трускавці на базі спортивного комплексу «Карпати» відгримів Кубок Європи з хортингу «Галицькі Леви». Турнір зібрав понад 250 спортсменів з України, Молдови, Ічкерії, Марокко, Словаччини, США.

Ці змагання від початку були задумані Віце-президентом Української федерації хортингу, головою Міжнародної Ради Віталієм Плехановим як радісні і нестандартні. Вже сама назва турніру не була сухою і офіційною, а на честь красивої і сильної команди Дрогобицького осередку хортингу Львівської обласної федерації хортингу «Галицькі Леви»(тренер Денис Іваницький). Вперше Головним суддею став суддя Національної категорії, кавеенник і ведучий Сергій Дідусь. І турнір як відкрився в атмосфері фантастичного піднесення, жартів і позитиву, так і пройшов без авралів і серйозних травм, злагоджено і красиво. Об’єднані хортингом спортсмени не лише змагалися за медалі на хортах, а й на ходу придумували і реалізовували цікаві флешмоби – колишні суперники співали і танцювали в одному відео. Та й судді по закінченні змагального дня демонстрували не строгість, а … пластику і почуття гумору.

Але про все за порядком. На урочистому відкритті Кубка Європи спортсменів, суддів, батьків привітав засновник хортингу Президент Міжнародної федерації хортингу Едуард Єрьоменко. Наснаги та перемог побажали учасникам також Віце-президент УФХ Віталій Плеханов та Головний суддя змагань Сергій Дідусь. Трускавець вже вдруге приймає міжнародний турнір з хортингу, а це насправді неможливо без підтримки меценатів спорту. Тож подяки за постійну допомогу, розуміння та сприяння розвитку хортингу та становленню здорової нації отримали Ярослав Грицак, директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган, керівник будівельної фірми «ЯНА БУД» Василь Вовчок та директор ТзОВ «Корона» Олег Дикало. Власну пісню «Хортинг – шлях до перемоги» виконали брати Денис та Іван Самохи з київського клубу «Практик». Показовими виступами створили неймовірний настрій вихованці акробатичної школи Дрогобицької ДЮСШ (тренери Жанна та Оксана Жгута) та, звичайно, господарі турніру – команда «Галицькі Леви» Дрогобицького осередку хортингу (тренер Денис Іваницький).

А змагання за неймовірно красиві медалі Кубка Європи з хортингу «Галицькі Леви» розпочались в розділі «Форма». Тут серйозна боротьба розгорілася між представницями різних клубів Києва. Чудову техніку та командну роботу продемонстрували хортингісти з Мукачевого (тренер Ігор Капура). Дві золотих і одну бронзову медаль вибороли в цьому розділі ще одні представники господарів – вихованці Трускавецького осередку хортингу. Так, золото в розділі «Форма» в особистому розряді серед хлопців 8-9 років здобув Ігор Самар, бронзу серед дівчат 10-11 років виборола Вікторія Михальчишин, і золото серед найдосвідченіших спортсменів – в категорії 35 плюс здобула Іванна Михальчишин (тренер Ірина Циган).

В розділі «Показовий виступ» «Галицькі Леви» були в ударі! В доробку вихованців Дениса Іваницького сім золотих медалей – командне золото виборола п’ятірка Андрій Дубовий, Діана Спариняк, Христина Піць, Анастасія Фаль, Семен Фаль та пара 12-13 років Остап Ліщинський та Назар Василенко. Срібло в особистому розряді серед дівчат 14-15 років виборола Дар’я Дахіна, другим серед чоловіків 18-35 років став Тарас Кравецький.

Другий день змагань повністю був присвячений розділу «Сутичка». На двох хортах як хлопці так і дівчата демонстрували фантастичну техніку та волю до перемоги. «Галицькі Леви» в жорсткій боротьбі і тут зібрали щедрий врожай медалей. Так срібло у своїх вагових та вікових категоріях вибороли Ростислав Копач, Павло Буник, Юрій Білінський, Юрій Генсьор, бронзовими призерами Кубка Європи стали Олег Коваль та Микола Босюк (тренер Денис Іваницький).

А третій день змагань – це видовищний і блискавичний розділ «Двобій», справді унікальний розділ хортингу з двома абсолютно різними раундами – в екіпіруванні та без. Тут перемоги і навіть поразки даються величезною кров’ю і потом. Срібло у надзвичайно складних протистояннях серед хлопців 12-13 років 35-40 кілограм тут виборов юний Галицький Лев Роман Зінов’єв. Бронзу серед дорослих цього дня команді приніс Роман Шуманський (тренер Денис Іваницький).

Іра Циган

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina