Цьогоріч Світлий Вівторок ветерани, літні трускавчани та підопічні соціальних служб міста провели  у готельно-курортному комплексі «Карпати» на запрошення генерального директора ГКК та члена партії «ВО «Батьківщина» Лева Грицака, аби розділити світлий великодній настрій у компанії друзів, знайомих та колишніх колег.

Великдень – свято, що створює атмосферу чогось надзвичайного, коли людей переповнює піднесений настрій і прокидається віра у дива. Саме з такою думкою Лев Грицак  вкотре влаштував  для трускавчан  святковий обід. Понад сотню трускавчан поєднав цього дня готельно-курортний комплекс  «Карпати». У цій дружній атмосфері гості почували себе «як риби у воді», забувши про усі негаразди та непорозуміння. Відтак, за християнським звичаєм, обід розпочали з молитви. Отці Володимир Бондарчук  та Михайло Комарницький  спільно помолились за милість до кожного з нас та за щасливе майбутнє України, яка зараз переживає такий нелегкий час.

До проведення заходу приєднались міський голова Андрій Кульчинський та міська організація партії «ВО «Батьківщина» на чолі з Русланом Крамаром та Наталією Пономаренко. Члени партії всіляко допомагали в організації заходу, зокрема, подбали про автобуси, що довезли гостей додому.  Голова міської організації партії «ВО «Батьківщина» Руслан Крамар запевнив, що партія не вперше, і не востаннє долучається до проведення схожих заходів у місті, задля цікавішого проведення дозвілля трускавчан.

В  цей день у залі звучали лише щирі слова вдячності, за таку особливу для них подію. Відверті, чесні та без фальші – такими можна охарактеризувати присутніх у залі, саме вони якнайкраще бачать та усвідомлюють часи сьогодення через призму минулого.

«Величність людей проявляється у їхніх вчинках, коли вони хочуть поділитись радістю та зробити щось приємне один для одного. Тому хотілось би побажати Вам, Леве Ярославовичу, аби Господь Бог допомагав Вам надалі реалізувати усе заплановане»,- побажав ініціатору зустрічі один із запрошених гостей. Охочих висловитись було немало, тому цього дня вони мали можливість це зробити.

Лев Грицак в свою чергу зазначив: « У будь-якому випадку приємно отримувати подарунки, але більш за все приємніше їх робити. Дивлячись на щасливих гостей та отримуючи приємні вітання від них, розумієш,  що саме з таких дрібниць складається наша  історія життя. Тому, як на мене, ми спільно повинні радше подякувати Богу, за те, що дає можливість створити таку зустріч, що об’єднує людей із схожими думками та мріями».

Окрім гостини на трускавчан чекав музичним подарунок – виступ ансамблю «Верховина» з Дрогобича, а ось завершальним акордом на увесь зал зазвучала «Многая літа».

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina