22 квітня на центральній площі міста пройшов спортивно-оздоровчий захід «Молодь обирає здоров’я», ініційований ГО «Тверезість – вибір сильних» за підтримки міської ради та міського об’єднання «ВО «Батьківщина».

Незважаючи на несприятливу погоду, організаторам вдалось створити грандіозне шоу, яке зібрало понад 200 мешканців та гостей міста. Щоправда участь у забігу взяли не всі, та заряд позитиву отримав кожен. В програмі  були музичні виступи, шоу від цирку «Каскад» та спортивний біг на дистанції 700 м, після якого усі отримали смачні призи від спонсорів. Подарунки також отримали  найактивніші учасники заходу, а ще наймолодші учасники – 5-тирічні  хлопці-близнюки та найстарший – 79-тирічний трускавчанин, котрий розповів, що займається спортом впродовж усього життя і щоранку робить пробіжку.

Символічно організатори нагородили грамотами та подяками усіх спонсорів, що посприяли у проведенні такого корисного заходу, який не лише пропагує здоровий спосіб життя, а й залучає усіх загартовувати свій організм та зміцнювати здоров’я. Зрештою, хлопці  гурту «Вітамін» у своєму виступі запевняли, що не бажають більше потрапляти у пастку залежності і не радять робити цього іншим.

Не обійшлось і без сюрпризів, зі сцени у цей день прозвучали вітання для іменинників. Одним з них став директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, який, направду, робить немало для розвитку спорту в Трускавці та успішно очолює ДЮСК. На іменинника чекали щирі слова вітання та приємні подарунки.

«Вірю, що зусилля, які ви сьогодні прикладаєте, в майбутньому приведуть до бажаних результатів і вже наступного року на цій площі ми побачимо в рази більше присутніх. Я ж запевняю, що міська рада завжди підтримуватиме вашу ініціативу», – зазначив у вітальному слові заступник міського голови Олександр Ткаченко.

«Цей забіг має символічне значення, адже, як на мене, він схожий на наше життя. Тверезість – це не лише вміння дотримуватись здорового способу життя, а й здатність достойно і зі змістом його прожити, Я вважаю, тверезість – це  підтримка свого ближнього у нелегкий для нього час, це боротьба та наполегливість у житті. Так само, як під час забігу на дистанції бігти, не дивлячись на власні «не хочу» чи «не можу» , щоб відкрилось «друге дихання». Будьте переможцями в забігу під назвою «життя», а партія «Батьківщина» завжди готова стати вашим партнером», – повідомив голова місцевого осередку «ВО «Батьківщина» Руслан Крамар.

Власне, хороший настрій та заряд позитиву, яким заряджали волонтери та організатори, створив цей день світлішим та теплішим, присутнім хотілось танцювати, співати та продовжувати перегляд концерту. Завдяки гарній співпраці захід пройшов на високому рівні. А наступний рік, думаю, повинен  посприяти гарною погодою, аби ще краще провести такий змістовний захід.

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina