Учора, 27 квітня, на центральній площі Дрогобича відбулось урочисте представлення та посвята муніципальної варти – повідомляє ЗІК з посиланням на прес-службу ДМР.

На службу громаді присягнули 12 службовців Дрогобицької муніципальної варти. Текст присяги зачитав заступник керівника КП «Муніципальна варта» Іван Дацко. Участь в урочистостях взяли жителі міста, представники громадських об’єднань, службовці органів місцевого самоврядування, представники державних установ, керівництво міста.

З вітальним словом до муніципалів звернувся міський голова Тарас Кучма, який назвав їхню працю справою честі, справедливості та гідності і побажав гідно виконували обов’язок з охорони правопорядку в місті.

Для доброго початку діяльності муніципальної варти міста службовців благословив отець Ігор Цмоканич. Завершилися урочистості виконанням військовим оркестром Державного гімну України.

Нагадаємо, 15 вересня 2016 року на сесії міської ради було прийнято рішення про створення у Дрогобичі комунального підприємства «Муніципальна варта». Основним обов’язком муніципальної варти є охорона і забезпечення громадського порядку та боротьба з правопорушниками.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina