Цими днями у Трускавці пройшов відбірковий тур загальноміського конкурсу “Мелодія намиста”, який вже встиг стати традиційним у місті-курорті.

Гала-концерт та нагородження переможців конкурсу відбувається на свято Дня матері і, власне, цього року без винятку, із центральної сцени міста ми почуємо найяскравіші номери та найщиріші вітання матерям у знаменний для них день.

Цьогоріч учасників було сила-силенна, і кожен намагався продемонструвати свої здібності якнайкраще. Школярі представили свої роботи декоративно-ужиткового мистецтва, декламували вірші, співали та виступали з хореографічними номерами. Три дні зі сцени Народного дому, учні трускавецьких шкіл та вихованці дитячих садочків дарували глядачам та журі конкурсу зворушливі виконання пісень про маму , пісні зірок української естради, колоритні композиції  і це все разом з хорошим настроєм. Направду, у декотрих учасників спостерігався  творчий ріст у порівнянні з минулими роками, що зовсім не дивно, адже кожен новий рік для них- це новий життєвий етап, який приносить нові уроки та цікаві ідеї.

Цього року переможцями конкурсу “Мелодія намиста” у п’яти номінаціях стали такі конкурсанти:

“Вокал” – Мілена Кострицька (СЗШ №1), дует у складі Романа Білинського та Олександри Громової (СЗШ №3),  гурт «Time to Drems» (СЗШ№3) та родина Стець (СЗШ№3);

“Художнє читання” –  Марина Попруженко (СЗШ №3) та Вероніка Біліченко (СЗШ №1);

“Живопис” – Ірина Ткаченко (НВК “СЗШ №2-гімназія”);

“Аплікація” – родина Гмизи (СЗШ №3) та колективна робота старшої групи “Краплинка” (ДНЗ “Сонечко”);

“Бісер” – Анна Супрунюк (БУТ).

Також варто відзначити наймолодших учасників конкурсу, які в свої 5 років уже розпочинають свій творчий шлях,і , відверто кажучи, роблять це дуже старанно. Запам’ятаються усім і першокласники школи №3 ,які в номінації “Вокал” виступили з красивою композицією у якій гармоніювали вокал,постановка і вдала ідея номеру.

Гала концерт та нагородження переможців конкурсу “Мелодія намиста” пройде традиційно, приурочено Дню матері на центральній сцені міста. Запрошуємо усіх трускавчан та гостей міста!

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina