Цієї неділі, 30 квітня, у  місті-курорті 14 трускавчанок, учениць шкіл міста, змагались за звання  «Міс Весна-2017» . Таке число учасниць є рекордним для конкурсу, адже минулих років їх кількість була значно меншою.

Конкурс  уже встиг стати традиційним у місті-оздоровниці, кожного року у залі  ПК ім. Шевченка повний аншлаг, і цей рік не став винятком. Додамо, що патронування заходу здійснили міська рада на чолі з міським головою Андрієм Кульчинським, заступником міського голови з гуманітарних  питань Олександром Ткаченком, відділом культури, відділом освіти та відділом молоді, сім’ї і спорту Трускавецької міської ради. До заходу також приєднались спонсори, міські підприємці, які подарували конкурсанткам сертифікати на вечерю в таких ресторанах, як: «Я і ти: Сузір’я  лева», «Дворик лева», «Корчма» ,«SOHO», «Дольче віта»,«Е-мае», «Гетьман», «Пастель», «Колиба», «Вавилон», «Клейнод» та «Старе місто», квитки на виставу в Дельфінарій «Оскар», солодкі подарунки від «Львівської майстерні шоколаду» і «Майстерні карамелі», сертифікати в боулінг від розважального комплексу «Казанова», сертифікати від школи краси «Art Studio», фірма «Тандем» подарувала букети для всіх учасниць, санаторій «Молдова» подарував абонементи на відвідини SPA та інше. А найцікавіший подарунок  чекав на переможницю – поїздка вдвох до Європи від тур-оператора «Тур-Галичина» та екстримальний подарунок від клубу «АвтоРалі».

Серед числа спонсорів і студія «Оріон», власне, відеооператор студії, Віталій Циніцький проводив прямий ефір цієї грандіозної події, тож кожен міг стати очевидцем довгоочікуваного весняного шоу. В цілому усе пройшло на високому рівні, і, як на мене, наступного року дівчата неодмінно проявлятимуть бажання взяти участь у «Міс Весна», адже, напевно, кожен хотів би відчути ті емоції, що переживали дівчата та отримати такі гарні подарунки.

«Такий конкурс у Трускавці актуальний кожного року, у цьому ми самі можемо переконатись, дивлячись на аншлаг у залі та на велику кількість охочих проявити свої таланти, красу та здобути звання «Міс Весна. Міська рада завжди радо підтримує такі заходи і робитиме це й надалі», – розповів міський голова Андрій Кульчинський.

Юні красуні змагались в таких конкурсах, як: «Вишиванка», де кожна продемонструвала національний образ та українську вроду, «Офіційно-діловий стиль», на якому дівчата відповідали на запитання ведучих, презентували глядачам та журі образи «Епатаж» та «Весняний», знайомили усіх із своїми здібностями у конкурсі «Талант» та у фіналі представили «Вечірній» романтичний образ.

 

«Направду,  кожна з конкурсанток проявила себе якнайкраще. Журі максимально оцінили усі старання, вміння та оригінальність красунь і визначили найкращу. Погодьтесь, що кожна варта звання «Міс Весна», тому враховувався кожен  конкурс. Я ж вітаю усіх конкурсанток, адже кожна з них стала переможницею у своїй номінації, а також бажаю їм успіху та реалізації всіх своїх планів», – зазначив заступник міського голови Олександр Ткаченко.

Відтак після довгого обговорення та підрахунку, переможницею «Міс Весна 2017»  стала учениця НВК «СЗШ №2-гімназія» – Ірена Козар. Дівчина справді проявила себе на усі 100 % і якнайкраще справилась із усіма завданнями. Першою віце-міс стала Анастасія Михайляк, звання II віце-міс у Соломії Бельської, а «Міс глядацьких симпатій» у Анастасії Петришак. Також переможниця у інших номінаціях стали такі конкурсантки: «Міс Елегантність» – Анастасія Кирчей, «Міс Оригінальність» – Світлана Макарець, «Міс Інтелект» – Анна Мацигін, Міс Чарівність» – Василина Ковалик, Міс Посмішка» – Марія Хамдан, «Міс Артистичність» – Софія Абрамовська, Міс Привабливість» – Тереза Давидова, «Міс Загадковість» – Анастасія Теніхівська, «Міс Грація» – Анастасія Петришак, «Міс Фантазія» – Надія Більо.

 

Зазначимо, що 3 травня  на щотижневій нараді міський голова відзначив  високий рівень організації  та проведення міського конкурсу «Міс ВЕСНА – 2017» і подякував за це відділам міської ради. Цікавим фактом стало те, що переможниця Ірена Козар відмовилась від найголовнішого призу – путівки до Європи, тому подорож вдвох отримає одна з віце-міс конкурсу.

Вітаємо наших юних красунь-переможниць!

Наталія БЕГІН

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina