У неділю, 30 квітня,у Дрогобичі відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям в мікрорайоні вулиці Є.Коновальця в м. Дрогобичі.

У святі взяли участь діти та їх батьки, представники громади міста, міська влада та депутати обласної ради, які лобіювали виділення коштів на це. Свято організували представники ЗОШ №10, тож у програмі урочистої події було чимало дитячо-юнацьких творчих та спортивних виступів.

Освятив майданчик парох храму Дрогобицьких священомучеників Северіяна, Якима та Віталія о.Іван Паньків. Саме цій церкві буде передано спортивний майданчик задля утримання та догляду за ним.

За словами міського голови Тараса Кучми, відкриття таких сучасних майданчиків є надзвичайно важливою справою.

«Ми повинні дбати про здорове дозвілля нашої молоді, – сказав очільник Дрогобича. – У цьому році заплановано спорудити та відкрити ще декілька таких майданчиків, адже влада, яка не вкладає коштів у формування принципів здорового способу життя, витрачає потім значно більші кошти на лікування нації».

“Дякую усім хто долучився: церкві, громаді, владі міста, своїм колегам депутатам з області. Ми всі добре розуміємо, як нелегко даються такі об’єкти, інколи в буквальному сенсі слова їх треба “вигризати” ” – зазначив депутат обласної ради, який тривалий час добивався виділення обласних коштів на створення такого спортивного об’єкту, Андрій Ковч.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina