У Трускавецькій міській раді відбулася робоча нарада, де розглянули пропозиції ландшафтного дизайну клумб пішохідних вулиць. На нараді розглянули пропозиції озеленення квітників та прилеглих територій бульвару Шевченка й Майдану Кобзаря – повідомляє ЗІК.

Свої пропозиції презентували фахівці Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, місто Луцьк. В нараді взяли участь працівники управління розвитку міста, «Парку Курортного» та УЖКГ, – повідомили у Трускавецькій міській раді.

Під час презентації ландшафтні дизайнери зазначили, що при виборі дизайну та рослин враховували клімат, можливість догляду та мінімальні витрати. Відтак, зупинились на клумбах, які містять багато кущів з квітковими елементами, що відображають особливості курорту: краплі води, фонтани, куманець.

«Ми залучили викладачів та студентів Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки до розробки дизайну міських клумб в центральній частині. Ставилося завдання, щоб клумби мали гарний вигляд круглий рік, а не лише влітку, коли квіти цвітуть, врахувати мінімальний догляд. Трускавець отримав 50% знижку за проектантську роботу, оскільки частину виконували студенти. Дизайнери продемонстрували професійний підхід, до роботи підійшли творчо. Оформлення клумб за проектом розпочнеться з Майдану Кобзаря», – розповіла начальник Управління розвитку міста Трускавця Наталія Скибак.

Загалом нового оформлення потребують 16 клумб двох пішохідних вулиць. Як підрахували дизайнери середня вартість однієї складе близько 7 тисяч гривень за принципом: мінімальні затрати – максимальний ефект.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina