Зважаючи на те, що дуже гостро постало питання персональної відповідальності за прийняті рішення депутатами місцевих рад в рамках всеукраїнського проекту від ВГО “Рух добровольців “Простір Свободи” За обов’язкові персональні\поіменні голосування в радах”, викладаю відео річної давнини на якому видно процес обговорення важливості впровадження системи поіменного голосування у Трускавці та демонстрація роботи цієї системи.

голосування1

 

Рекомендую всім уважно переглянути і вникнути в суть розмов, було сказано компрментуючу інформацію, щодо процесів ухвалення рішень в Трускавецькій міській раді. Так само тут викладу відео, як проходили голосування по питанню обов’язкововсті поіменних голосувань та впровадженні системи поіменних голосувань. Для довідки: вартість системи становила на липень 2014 року 22тис. гривень.

В депутатському корпусі Трускавецької міської ради чітко вималювались ті депутати, які проти системи поіменного голосування, а отже проти прозорого процесу ухвалення рішеньв міській раді. Ось прізвища тих депутатів, які наголошую – ВІДКРИТО заявили свою позицію, що вони ПРОТИ поіменних голосувань та впровадження системи поіменних голосувань:

голосування

Під час голосування з питання виділення коштів на цю систему міський голова визначився наступним чином: «Катигорично проти!». Просто «проти» проголосували Сергій Мицик «Фронт змін», Євген Юник та секретар ради Петро Шумин.
Для прийняття рішення забракло лише одного голосу. Не підтримали впровадження системи(утримались): Вовчанський Василь, Малащак Володимир, Мойсєєв Сергій, Попик Володимир, Спурза Іванна, Стасишин Богдан. Для впровадження системи забракло ОДНОГО голосу.

янукович

Група депутатів, які активно взялись за впровадження системи поіменних голосувань це: Голова регламентної комісії та активний депутат Процишин Богдан, який взяв на себе всі організаційні моменти по демонстрації системи та підготовки проектів рішень щодо поіменного голосування і який особисто лобіював це питання в міській раді Трускавця та заявив що не буде приймати участь в голосуваннях які проходять у непоіменному режимі і доречі так і робить. Це Ігор Пілько, який неодноразово виступав на сесіях щодо невірності роботи лічильних комісій та ініціював перерахунок голосів, а також приймав участь у процесах по обговоренню та демонстрації системи поіменних голосувань. Це Свободівець Павло Швець та Габшій Богдан, які неодноразово виступали з тим, аби всі рішення, які пов’язані з земельними питаннями та орендою проходили лише в поіменному режимі.

Святослав Грабовський

відео для перегляду:Фото копії документів:

 

За поіменні голосуванняЗа поіменні голосуванняЗа поіменні голосування

Facebook Comments
About Author: online