19-21 травня у Трускавці проходитиме фестиваль польської культури. Більшість запланованих заходів відбудуться на центральній сцені міста та передбачає обширну презентацію польської культури.

В рамках фестивалю заплановано виступи таких гуртів: кaмерний  хор «Кантус» з Полчина-Здрою; народний гурт «Домбровяци/Барвінок» з Швідвіна; народний гурт «To i Oвo нa Людовo» з Хрушєшова; Kaшубський регіональний гурт «Пшодковянє» з Картуського, гурт «Канто» з Старогарду Гданьськєго; хор «Глоріа» з Заклікова.

Окрім цього, програма фестивалю включає в себе різноманітні мистецькі презентації майстрів та ремісників, що демонструватимуть: народну різьбу – Зенон Пепліньські (повіт Картуські); регіональну кухню кашубську – Гурт «Kaшубянкі» (повіт Картуські); малювання на каві – Maлгожата Заторська, Аліна Хейна (Квідзин); вишивання – Людвікa Вeсeрлінг, Teрeсa Дембковська (повіт Вейхеровські); гончарство – Maрта i Maрчін Барановсци (повіт Вейхеровські).

Як повідомляє Трускавецька міська рада, також заплановано проведення ряду інших заходів: виставка фотографії Лешка Парадовськєго (Дравсько Поморське), що презентує красу Дравських озер ; футбольний матч Україна – Польща молодіжних збірних (10-12 років); концерт органної музики в костелі Успіння Пресвятої Діви Марії в Трускавці.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina