Протягом останнього тижня відбулась реєстрація декількох добре відомих партій на участь у виборах до міської ради. Деякі із них відкрили свої списки для громадськості, інші ж проігнорували «прозорість».

І, як стало зрозуміло, зробили вони це зовсім не випадково, а з тої причини, що їхні списки «кишать» старими кадрами, які можуть колекціонувати членство в багатьох політсилах. Ці люди були в раді при різних владах і завжди умудрялись непогано жити, пристосовуючись до партії та до керівництва міста.

І ось зараз, після Майдану, після революції Гідності, після війни і всіх тих втрат, які понесла наша країна, люди вимагають змін , хочуть чесності та прозорості, хочуть бачити при владі людей, яким справді небайдужа доля країни. А деяким кандидатам на це плювати. Головне, чого хочуть вони, це й надалі залишатись при владі. І навіть коли виборці кажуть – «Годі! Ми не хочемо більше бачити вас своїми обранцями!», вони й у таких випадках використовують хитрі способи задля отримання депутатського мандату. Очевидно вигода від депутатства для них є настільки великою, що вони добиваються своєї цілі, не гребуючи будь-якими методами.

Таким збіговиськом «старих кадрів» цього разу виступив міський осередок партії «Солідарність» (Блок Петра Порошенка). Важко судити те, що відбувається з цією політсилою на державному рівні, але трускавецький осередок «Cолідарності» бідний на нові, незаплямовані обличчя. Тут є «вічні» депутати, які присутні в раді ще з третього скликання і до сьогодні, є такі, які вже двічі, тричі отримували мандати довіри від виборців. І всі ці люди, в світлі останніх подій, які відбуваються в країні, обрали для себе новий «політичний притулок», під крилом пропрезидентської політсили, вважаючи очевидно, що членство в ній дасть їм черговий шанс потрапити до міської ради.

Звичайно, не можна міряти всіх однією міркою, але як показали останні опитування громадської думки, більшість виборців вважає, що цим людям пора на заслужений чи незаслужений «політичний відпочинок». Виборці хочуть бачити на їхньому місці нові молоді обличчя, адже старі добре знані політики так і не виконали своїх обіцянок перед громадою і практично нічого не зробили для мешканців свого округу, який делегував їх на роботу в раді.

А оскільки народні обранці самі відмовлятись від депутатства не збираються. І жодним демократичним способом змусити їх поступитись місцем новим кадрам не виходить. Тому питання того, хто потрапить в депутатський корпус ради, залежить виключно від виборців. Адже саме їм вирішувати, кого ж цього разу буде більше при владі: нових чи старих кадрів і, відповідно, які рішення будуть прийматись ними.

Оприлюднюємо список кандидатів у депутати від «Солідарності» задля того, щоб виборці бачили, хто в ньому присутній та за кого їм пропонують голосувати цього разу. При виявленні схожих «прихованих» кадрів в інших політсилах, будемо висвітлювати і їх.

1 2 3 4

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina