У курортному Трускавці гостювала группа восьмикласників з Каховки. На юних гостей чекала насичена культурна програма, цікаві екскурсії та багато спілкування – так тепло та приязно зустріло юних гостей наше місто.

Візит школярів з Каховки до курортного Трускавця був організований в рамках співпраці між містами-побратимами. Юні каховчани гостювали в нас впродовж тижня і за цей час мали змогу дізнатись багато цікавого про історію міста, його лікувальну базу та оглянути визначні місця не лише Трускавця, але й усього регіону.

Школярі з Каховки відвідали навчальні заклади нашого міста. Зокрема їх чекала цікава екскурсія до НВК «СЗШ№2-гімназія», де діти мали змогу оглянути школу, шкільну капличку, здійснити «Подорож у давню українську хату» та взяти участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Його для школярів провела народна майстриня Ірина Бердаль-Шевчик.

В СЗШ №3 на гостей чекав цікавий прийом у форматі телегри «Дівчата проти хлопців», який завершився молодіжною дискотекою.

Впродовж часу, проведеного у Трускавці, каховчани відвідали декілька музеїв, побували на екскурсіях у Трускавці та Львові. Також їх чекала захоплююча поїздка в гори, під час якої діти відвідали Східницю та помандрували до сусіднього Сколівського району, в село Урич. Там гості мали можливість наочно побачити залишки давньої історії – фортецю Тустань.

Тиждень, насичений подіями, пролетів швидко. По його завершенні відбулось підбиття підсумків перебування каховських школярів у Трускавці. Воно пройшло у конференц-залі ДЮСК «Спортовець». Гості ділились своїми враженнями від часу проведеного в нашому місті, а організатори обговорили майбутню поїздку трускавчан до Каховки.

«Ми докладаємо чимало зусиль для того, щоб наші діти мали можливість здобути якісну освіту та розвиватись всебічно. Я радий, що гостям у нас сподобалось, нам справді є що їм показати. Думаю приїхавши додому вони розповідатимуть про Трускавець і повернуться сюди уже з батьками», – прокоментував перший етап співпраці з Каховкою міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina