На вулиці Мазепи у Трускавці відкрили оновлений спортивно-розважальний майданчик. Тут встановили дитячий ігровий комплекс, поруч з яким розмістили шість тренажерів – для спортивних занять дітей та дорослих.

Майданчик був переданий на утримання комунальному підприємству “Трускавецьтепло”, які зобов’язались доглядати та утримувати його в належному стані. До встановлення спортивно-розважального комплексу, утримання стадіону впродовж останнього часу також здійснювало це КП. Так як стадіон знаходився у досить запущеному стані, працівники підприємства, поміж якими депутат Трускавецької міської ради Зоряна Домбровська, виступили з ініціативою обладнати ігровий комплекс для відпочинку та ігор дітей та встановити тут антивандальні тренажери.

Кошти на встановлення майданчика були виділені з міського бюджету, – це понад 200 тисяч гривень. Тож зовсім скоро придбані тренажери та ігровий комплекс були встановлені та передані КП на утримання. “Відтепер стадіон по вул.Мазепи – це місце не тільки активного відпочинку наших дітей, завдяки встановленим вуличним тренажерам, це місце активного проведення часу для всіх поколінь” – зазначила депутат Трускавецької міськради Зоряна Домбровська.

В неділю, 21 травня, відбулось урочисте відкриття оновленого майданчику.  Організатори запланували насичену святкову програму. Окрім керівництва міста та представників КП “Трускавецьтепло”, були присутні професійні тренери, які ознайомили присутніх, як правильно і з користю для здоров’я займатися спортом. У програмі були виступи молодих талановитих виконавців: Іринки Нестор, Віктора Тершак, групи “Вітамінка”, оркестру “Біг Бен” м.Дрогобич та веселих аніматорів від “Дитячого кварталу”.

На жаль, погода зіпсувалась прямо перед початком свята. Дощ дещо завадив проведенню заходу, але, як кажуть, в природи немає поганої погоди. Тому відриття таки відбулось, хоч урочисті заходи довелось перемістити під дах, біля магазину “Рукавичка”. Однак найголовніше, що майданчик готовий до експлуатації – відкритий для ігор, для занять спортом і трускавецька малеча, спільно з батьками, може чудово проводити час в своєму мікрорайоні.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina