У трускавецьких школах віддзвенів останній дзвінок. Школярі відправляються на заслужений літній відпочинок, а випускники востаннє переступають шкільний поріг у статусі учнів, так як на них чекає доросле життя.

Традиційно у кожній школі відбулись святкові лінійки, урочисті заходи, присвячені завершенню навчального року. На них виступають педагоги, які бажають своїм вихованцям успіхів в подальшому житті, влада міста, герої-атовці, що є вихідцями з цих шкіл. Благословляє дітей і священик, – на гарний відпочинок та добрі справи.

Здавалося б, перше вересня та останній дзвоник – настільки заїжджені і традиційні свята, що проходять вони доволі рутинно. От тільки діти щораз інші – нові, креативні, цікаві, тому придумують спільно з педагогами все нові, оригінальні виступи, демонструють свої таланти та приносять щораз нові здобутки, якими гордиться не лише їхня школа, але й усе місто.

Так сьогодні в кожній трускавецькій школі були приводи для гордощів – багато відмінників, відзначених грамотами та похвальними листами, багато талановитих учнів, які вже встигли проявити свої знання на обласних та всеукраїнських олімпіадах. Тому надзвичайно приємно було чути запрошення від провідних вишів, які вже сьогодні відкрили свої двері для навчання тим трускавецьким випускникам, які проявили свої високі знання на інтелектуальних конкурсах. Таких щасливців має кожна трускавецька школа.

«Сьогодні надзвичайно хвилюючий день для мене. Відпускати дітей, яких стільки років провчила, це наче розлучатись зі своєю дитиною. За роки навчання кожен стає рідним тобі, тому сьогодні мені важко. Але хочеться побажати кожному випускнику, щоб вони досягали поставленої мети, рухалися вперед та не загубили себе в дорослому житті» – зізнається класний керівник випускного класу Трускавецької ЗСШ №2-гімназії Анна Іваночко.

Так як у Трускавці лише три школи, міський голова особисто відвідує свято останнього дзвінка у кожній із них – вітаючи випускників та бажаючи їм усіляких успіхів.

«Життя непередбачуване, ніхто не знає, що буде завтра і що на кого чекає. Але потрібно бути готовим до всього, бути наполегливим, цілеспрямованим. Не завжди вдається зразу досягати того, чого ми хочемо. Бувають перемоги, а бувають поразки. Головне вміти підніматись і рухати далі по життю. Зараз випускники йдуть у доросле життя, де їх чекатимуть різні випробування, тому хочеться побажати їм успіху та наполегливості» – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina