Трускавецьку гімназію чекають позитивні зміни. Завдяки проекту, поданому на конкурс ДФРР, місто матиме змогу залучити 12 мільйонів гривень на реконструкцію даху та утеплення фасаду школи.

Ці кошти будуть виділені з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проекту реконструкції даху та утеплення фасаду школи. З місцевого бюджету на втілення проекту буде виділено 500 тисяч гривень.

Задля затвердження назви проекту в новій редакції та передбачення необхідної суми з місцевої казни, депутати зібрались на позачергову сесію міської ради. Як зазначили міські обранці – сьогоднішнє рішення є доволі символічним. Проект розрахований на покращення умов навчання школярів та сприяння здоровому способу життя (додатково запланована реконструкція спортивного майданчика біля школи), а голосування відбувається 1 червня – в Міжнародний день захисту дітей.

Депутати одноголосно підтримали необхідність реалізації такого проекту та проголосували “за” виділення коштів з бюджету, задля реалізації співфінансування.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina