Федерація стронгмену України звернулась з пропозицією провести етап Кубку України серед богатирів у курортному Трускавці. Найближчим часом відбудеться зустріч влади з представниками федерації, на якій учасники обговорять можливість проведення змагань в місті-курорті.

З пропозицією проведення змагань серед найсильніших чоловіків країни саме в курортному Трускавці виступив на сесії депутат Анатолій Стародуб.

“До мене звернулись представники організації стронгменів з такою ідеєю. Для проведення етапу цих змагань в нашому місті необхідно близько 150 тисяч гривень з нашого бюджету. Розміщення учасників та рекламні заходи бере на себе федерація стронгменів. На мою думку, це було б чудовою промоцією для нашого міста, так як вони залучають близько 12-ти телеканалів, роблять чималу рекламу, – наше місто від цього тільки виграє” – наголосив Анатолій Стародуб.

Ініціативу проведення змагань серед стронгменів у Трускавці підтримали і інші міські обранці. Вже на наступному тижні мала б відбутись робоча зустріч міського голови з представниками федерації стронгменів, задля обговорення головних моментів та уточнення того, що саме мало б фінансувати місто. Етап Кубку України серед богатирів, в разі узгодження всіх моментів, планують провести вже в липні цього року.

Стронгмен був зареєстрований в Україні як офіційний вид спорту в 2012 році. Однак змагання серед найсильніших чоловіків активно проводились і раніше. Головним богатирем та почесним президентом Федерації стронгмену в Україні є Василь Вірастюк.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina