З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, у трускавецькому дельфінарії “Оскар” відбулись грандіозні благодійні заходи, які зібрали майже тисячу дітей з усієї Львівщини.

Соціально незахищені категорії, діти-сироти, дітки, позбавлені батьківського піклування, діти з проблемних сімей, вихованці сиротинців та інтернатів, діти учасників АТО та ще багато-багато діток, бажаючих долучитись до цих заходів, яскраво та весело проводили свій час у трускавецькому дельфінарії “Оскар”. Дві благодійні вистави та безліч розважальних заходів, майстер-класів та лотерей, які проходили у перерві між шоу-програмою дельфінів – таким насиченим та цікавим стало дозвілля дітлахів, які прибули сьогодні до курортного Трускавця.

Більшість учасників заходу відвідували дельфінарій вперше. Тому емоції малечі від першої зустрічі з чорноморськими дельфінами були просто неймовірними. Діти кричали від радості, зусібіч чувся їх щасливий сміх та виднілись усміхнені задоволені обличчя. Для більшості гостей сьогоднішня шоу-програма стала яскравою подією, яку вони запам’ятають надовго.

“Ми проводимо такі заходи традиційно до Дня захисту дітей, вже впродовж чотирьох років – у нашій мережі дельфінаріїв “Оскар”. В кожному з наших закладів сьогодні відбуваються такі веселі заходи та святкові благодійні шоу-програми. В нашій сім’ї підростає четверо діток, тому нам добре відомо, що таке піклування про дітей. Хочеться бачити усміхнені дитячі обличчя, хочеться дарувати діткам щасливе дитинство, допомогти їм побачити цей світ яскравішим та добрішим. Тому всі заходи, всі шоу, які сьогодні відбуваються в нас – все для дітей” – наголосив власник мережі дельфінаріїв “Оскар” Тарас Чекурда, який прибув на святкування разом з дружиною Вікторією.

На дітей, які прибули до дельфінарію з різних міст та сіл Львівщини чекала насичена розважальна програма. З ними працювали декілька груп аніматорів – Мікі-мауси та ляльки Вінкс, по території розгулювали костюмовані дельфіни, а перед входом до Дельфінарію розгорнулась невелика концертна програма, в рамках якої перед присутніми виступила талановита трускавецька вокалістка Анетта Підлужна, – дітей розважав ведучий, який став модератором свята. Всі присутні мали змогу взяти участь у різноманітних лотереях, майстер-класах з виготовлення малюнків та аплікацій на морську тематику та з зображеннями дельфінів. Учасники отримували символічні нагороди та пам’ятні призи.

“Близько сорока дітей ми привезли сьогодні на виставу. Це різні категорії дітей, з якими ми тривалий час працюємо – і проблемні сім’ї, і діти сироти, і діти, позбавлені батьківського піклування, і діти учасників АТО. Більшість цих дітей відвідує дельфінарій вперше.

Робота з дітьми дає результат, коли вона регулярна, постійна, коли є зв’язок з дитиною, коли вона відчуває турботу зі сторони дорослих. Але такі заходи також дуже позитивно впливають на діток. Для більшості дітей такі дійства є настільки яскравими і позитивними, що вони тривалий час зберігають в пам’яті позитивні, добрі емоції. Тому це дуже добре, що такі заходи є, що є можливість залучати дітей до них” – зізнається о. Тарас, священнослужитель Львівського гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Загалом участь у благодійних святкуваннях від дельфінарію “Оскар” впродовж дня взяла майже тисяча дітей. Долучились до дійства також близько 50-ти підопічних Трускавецької служби у справах дітей.

“Трускавецький дельфінарій “Оскар” встиг стати тим символічним майданчиком для організації та проведення благодійних заходів, які дарують дітям неповторні емоції та щасливі миті дитинства. Тут регулярно організовують такого роду святкування, дарують дітям незабутні емоції, з якими вони повертаються до своїх міст, але які пам’ятатимуть ще довго” – говорить про свято міський голова Андрій Кульчинський.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina