Міському голові Трускавця, депутатам, журналістам

від більшості мешканців буд. Мазепи 2, які

 підписали договір з управлінською компанією.

Звернення

Ми, більшість мешканців будинку, розташованого по вул. Мазепи 2, вкотре звертаємось до всіх з проханням,- почути нас та попередити ті незаконні дії, які відбуваються в нашому будинку. Вже майже рік, як більшістю площі ми обрали метод управління – шляхом самоврядування та підписали договір з управлінською компанією “Тепле житло”. Але нам досі не віддають наш будинок, не можуть списати його з балансу, відповідно фірма не може приступити до його обслуговування. Ми змушені платити “Комфорт-сервісу” ні за що.

А зовсім недавно прихильники створення ОСББ, з допомогою депутата Віри Сазонової зробили спробу провести чергові установчі збори. При чому, повідомляючи про збори, жодного разу не казали, що вони будуть установчими. Збори, на яких було прийняте рішення про заключення договору з управлінською компанією, ніхто не скасовував, вони законні і визнанні дійсними. Протоколи були прийняті в міську раду на зберігання. Тому проведення ще одних зборів, з метою створення ОСББ є НЕЗАКОННИМ!!

Віра Сазонова більш ніж півроку шукала зачіпок у наших протоколах, присікувалась до кожної коми, – бо вона юрист. Але якщо вона так виступає за закон, то хай сама поступає по закону. Як може юрист проводити збори, коли не скасовані рішення попередніх зборів? Як може юрист переманювати людей, різними методами добиваючись того, щоб зібрати підписи на користь створення ОСББ? Це незаконно і не по-людськи!!

Після проведення зборів Сазонова та інші прихильники ОСББ почали розповсюджувати інформацію про те, що в них є більшість і вони створюють ОСББ. Але це знову обман!!! Немає у них більшості. Ті протоколи, які вони виставили на сайті “Джерела Трускавця” показують менше ніж третину мешканців, одні й ті самі люди з одних квартир підписані по декілька разів. Вони обманом намагаються переконати людей підписатись, наговорюють на представників управлінської фірми, розпускають плітки і ще більше розсварюють людей в нашому будинку.

Люди вже настільки втомлені від тої колотнечі, – ми хочемо спокою. Ми хочемо, щоб з нами нарешті поступили по закону. Хочемо, щоб нас почула влада і припинила те беззаконня, яке чинить Сазонова зі своїм чоловіком. Це переходить усі межі, – вони думають, що їм все дозволено. Чому так?! Чому вони роблять таке неподобство в місті, зробили пародії на зупинки – всі мовчать. Базарчик якийсь тепер будують на Шевченка – аж соромно – ніхто їх не зупиняє. Скільки таким аферистам будуть дозволяти беззаконні дії в місті?..

Ми востаннє звертаємось до всіх з проханням – допоможіть відстояти наші законні права. Прихильники ОСББ (під керівництвом Сазонових) зараз будуть пробувати реєструвати ОСББ. В нас є інформація, що вони робитимуть це будь-якими способами, підробляючи підписи та протоколи і їх ніхто потім не перевірить. І ми нічого не зможемо зробити, бо скасувати реєтрацію можна буде лише через суд. Ще не закінчився той суд, де Сазонова хотіла скасувати рішення наших зборів. Вона бачить, що правда на нашому боці, – тому перестала з’являтися до суду, а сама протизаконно готує документи на реєстрацію ОСББ.

Те, що відбувалось у нашому будинку напевно знають всі. Про нас багато говорили і писали, то як ви можете зараз дозволити Сазоновій так плювати на закон?. Який вона після того юрист? Який депутат? Якщо обманює своїх виборців та обливає брудом всіх, хто не за неї?…

Допоможіть відстояти правду!

З повагою, уповноважені особи Мазепи 2.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina