Трускавецькі атовці продовжують збір коштів на потреби українських військових в зоні АТО. Вчора, впродовж дня, біля кожної з церков міста було встановлено пункти збору коштів.

4 червня, в день Святої Трійці, було зібрано 9 764 гривень, які в подальшому були передані Тарасу Лужецькому, в клініку стоматології. Нагадаю, саме клініка стоматології є головним місцем координації дій місцевих волонтерів. Безпосередньо туди можна приносити кошти, речі, продукти та все необхідне для підтримки українського війська.

Трускавецькі атовці, перебуваючи в місті, також активно працюють над тим, щоб забезпечити своїх побратимів у зоні АТО усім необхідним, – збирають гроші в найбільш людних місцях, безпосередньо у місцевих підприємців, депутатів та інших мешканців міста, які вважають своїм обов’язком підтримувати сили українського війська.

«Дякую всім, хто приєднався до нашої акції! Зібрали 9764 гр. Гроші передали Тарасу Лужецькому. Щиро всім дякую, що допомагаєте хлопцям в окопах та не проходите осторонь!» – зазначив учасник акції, атовець Василь Шимко.

«Надалі ми продовжуватимемо акції зі збору коштів у місті. Скриньки знаходяться по супермаркетах міста, в людних місцях відбуватиметься збір, в свята такі акції збору коштів на потреби військовослужбовців в зоні АТО проходитимуть біля церков. Хлопці потребують нашої підтримки, тому ми вдячні всім, хто долучається і не залишається байдужим» – наголосив атовець, депутат міської ради Василь Тимчишак.

А всім небайдужим нагадуємо, що підтримати наших військових можна, долучаючись до збору коштів на такого роду акціях, або безпосередньо через клініку стоматології Тараса Лужецького.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina