На центральній вулиці Шевченка у Трускавці продовжується самовільне будівництво. Без будь-яких погоджень та дозвільних документів вже другий місяць тут зводять новий ринок. Незважаючи на приписи та невдоволення депутатського корпусу та громади – зведення МАФів триває.

Сьогодні, 7 червня, відбулась виїзна земельна комісія, ініційована депутатами Трускавецької міської ради, які вже вкотре виступають проти незаконної забудови. Комісія прибула на місце спорудження МАФів, виміряла площу самовільно захопленої міської землі та протокольно зафіксувала це. Справа в тому, що частина зведеного базарчику знаходиться на землі ПрАТ Трускавецькурорту. Однак забудовники ринку винесли його на кілька метрів вперед – в сторону вулиці Шевченка. Таким чином, виявилось, що забудовники незаконного базарчику захопили понад 60 метрів квадратних міської землі – не маючи на це жодних дозвільних документів.

“Свого часу мною вже був складений припис – про припинення самовільного будівництва цих павільйонів. Але будівництво ніхто не припинив. Тому був виписаний повторний припис – про демонтаж вже зведених МАФів. Але, тим не менше, замість того, щоб демонтувати МАФи, тут вставили вікна і продовжують роботи” – зазначила начальник інспекції з благоустрою ТМР Надія Марущак.

“Ми сьогодні комісійно зафіксували факт самовільного захоплення міської землі, – це близько 63 квадратних метри. Будемо всіляко добиватись того, щоб такі самовільні будівництва були припинені та демонтовані. Не можна дозволяти людям настільки зверхньо плювати на закон, на громаду, на місто” – наголосив депутат ТМР, член земельної комісії Руслан Цехмейстер.

Нагадаю, до зведення торгових павільйонів на вулиці Шевченка має безпосереднє відношення сім’я депутата Трускавецької міської ради Віри Сазонової. На виїзному засіданні комісії були присутні також представники громадськості – помічник нардепа Богдана Матківського Андрій Дуб, а також активіст Андрій Гнідан, які також виступають проти незаконного зведення ринку на центральній вулиці.

Два приписи інспекції благоустрою, протест громадськості та депутатського корпусу, мало б бути достатньо для припинення самовільного будівництва МАФів та їх демонтажу. Дивно, але люди, які мають на це повноваження, продовжують мовчати та не вчиняють дій для припинення незаконного будівництвка. А металеві конструкції з кожним днем продовжують набувати форм чергового базарчику.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina