18 травня прихильники створення ОСББ у будинку за адресою Мазепи 2 у Трускавці вчергове спробували провести установчі збори задля створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Не зважаючи на те, що рік тому більшість співвласників висловилась за укладення договору з управлінською компанією “Тепле житло”. Результати вибору людей, протоколи минулорічних зборів досі не були оскаржені – вони є чинними, а вся документація перебуває на зберіганні у міській раді.

Та, не зважаючи на це, група мешканців будинку не полишає спроб створити в ньому ОСББ. Так 18 травня, тут було вкотре проведено установчі збори, організатори яких тривалий час намагаються переманювати людей на свою сторону задля отримання їх підписів. Мешканці, які вже уклали договір з управлінською компанією, вже втомились від постійних чвар в їхньому домі та просять захистити їх від дій сусідів. Зокрема після останнього конфлікту в домі, мешканці підписались під спільною заявою до поліції – задля того, щоб правоохоронні органи припинили незаконні дії зі збору підписів та “терору” співвласників будинку.

ЗАЯВА

Звертаємося до Вас з проханням захистити нас та навести порядок у будинку по вул. Мазепи,2 оскільки невелика група мешканців будинку, а саме: Сазонова Віра, Сазонов Сергій, Сазонова Валентина, Кожокарю Любов, Федів Ігор, Яременко Наталія, Вальо Мирон, створюють нездорову ситуацію у будинку, домагаються підписів у протоколах по незаконному створенню ОСББ 18травня 2017р. і,  незважаючи на те, що пройшло вже 15 днів по збору підписів, настирливо вимагають у мешканців будинку поставити підписи заднім числом, тим самим фальсифікують протоколи. Мешканці втомилися від таких настирливих домагань, і пояснюють їм, що не хочуть їх бачити і своє рішення вже прийняли і давно оприлюднили в протоколах від червня, липня 2016р. та 17 травня 2017р. у зверненні до міського голови Кульчинського А.Б. та більше не змінять своєї думки. Ходять по квартирах зранку до вечора а також вже насмілились приходити на місце праці  до мешканців, тероризуючи та залякуючи їх.

07.06.2017р. в коридорі першого під’їзду буд.№2 по вул. Мазепи зробили скандал в 21:00год. вечора, коли люди вже відпочивали, ображали мешканців будинку та погрожували розправами, будучи в нетверезому стані, чим змусили викликати наряд поліції для врегулювання конфлікту в під’їзді. Подібний виклик в поліцію вже поступав 07.07.2016р. коли Сазонова Віра, Сазонов Сергій, Сазонова Валентина споювали алкоголем ту ж групу людей перед вікнами нашого будинку на дитячому майданчику на очах у дітей (що підтверджується фотографіями та записом у журналі виклику поліції).

Всім тим керує депутат Віра Сазонова, яка проживає в даному будинку і всякими незаконними способами домагається створення ОСББ, хоча категорична більшість мешканців проти цього та вже визначилась з методом управління будинку.

Наполегливо просимо захистити нас від кількох мешканців на чолі з Вірою Сазоновою, яка розсварила весь будинок і дальше  роздмухує ворожнечу між мешканцями нашого будинку, та забезпечити мир і спокій усім мешканцям будинку.

 

З  повагою,

 мешканці буд.№2 по вул. Мазепи

Окрім цього, мешканці будинку акцентують увагу на тому, що терміни збору підписів для створення ОСББ уже стекли і збір підписів зараз та спроби реєстрації ОСББ є просто незаконними. Уповноважені особи задля попередження цього офіційно звернулись до завідувача реєстраційної служби Лужениці Т. П. Той, в свою чергу, підтвердив, що знайомий з ситуацією і зазначив, що досі для реєстрації ОСББ ніхто не звертався. “Ми звертались до п. Лужениці і до п. Сегер і нам підтвердили, що наші протоколи є дійсними, жодним рішенням суду вони не були скасовані, термін реєстрації ОСББ стік і більшості вони набрати так і не змогли, хоч всілякими методами добивались збору підписів. Тому ми наголошуємо вчергове на тому, що їхні дії є незаконними” – зазначають уповноважені особи Мазепи 2.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina