Трускавчани стали золотими та срібними призерами ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини з плавання.

З метою популяризації та розвитку плавання серед різних верств населення в містах та районах Львівщини та пропаганди здорового способу життя, 10 червня 2017 р. в плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» було проведено змагання з плавання, за програмою ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини.

У змагались брали участь більше 100 учасників з 22 команд усіх районів та міст Львівської області. Загальне керівництво заходу здійснювали управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Федерація плавання Львівщини.

На урочистому відкритті змагань учасників ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини вітали міський голова Андрій Кульчинський, керівник Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Вадим Климович та директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович, які зокрема звернули увагу присутніх на те, що даний захід проводиться напередодні святкування 190 річниці Дня міста Трускавець. По завершенні змагань усі призери були нагороджені грамотами та медалями Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

У віковій групі від 18 до 40 років, виборовши перші місця та золоті медалі, блискучу перемогу отримали випускники відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Гумецький Роман ( 50м в/с), Коцибан Владислав (100м в/с ) та Смеречинська Софія ( 50м в/с) – усі вихованці тренера ДЮСК Богдана Смеречинського. У віковій групі ветеранів (від 40 років ) в особистому заліку призові місця вибороли Ігор Гургула ( І місце 50м в/с), заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально- виховної роботи, та Богдан Смеречинський ( ІІ місце 100м. в/с ), тренер відділення плавання ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

У командному заліку серед молоді І місце зайняли спортсмени м. Трускавець, ІІ місце – м. Новий Розділ, ІІІ місце – м. Червоноград; серед ветеранів І місце – у м. Новий Розділ, ІІ місце – Трускавець, ІІІ місце – Сокальський район.

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina