Не дарма щорічне свято курорту Трускавець співпадає з днем медика, так як саме тут найпопулярнішою та найбільш актуальною професією є професія медика. З нагоди святкування Дня медика та ювілею курорту, у Трускавці традиційно проводять конкурс на кращу медсестру.

Навіть медичні працівники у Трускавці особливі. Щорічно вони доводять це на конкурсі медсестер, в якому беруть участь медпрацівниці різних санаторно-курортних закладів. Вони демонструють те, що трускавецька медицина не лише професійна, а ще й багата розумними і талановитими кадрами.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 9 чарівних представниць провідних оздоровчих закладів нашого міста та міської лікарні. Їхні таланти оцінювало журі у складі міського голови Андрія Кульчинського, профільного заступника Олександра Ткаченка, керівника відділу культури Тетяни Татомир та члена виконкому, заслуженого лікаря України Мирослава Гумеги.

Медсестри змагались в різних категоріях: “Презентація оздоровниці”, “Професійні ручки”, “Творчий” та “Інтелектуальний” конкурси. За результатами усіх конкурсів перемогу здобула працівниця “МедПаласу” (Міротель) «Хотел менеджмент Груп» Мар’яна Габак.

“Я люблю свою професію і мені дуже подобається те, що в Трускавці проводять такі конкурси, де можна показати свої таланти та просто гарно провести час. Кожна учасниця по своєму цікава та сильна, але думаю тут не так важлива перемога, як сама участь. Оскільки ми можемо презентувати свої медичні заклади та розповісти, чим ми вирізняємось з-поміж інших” – розповіла учасниця конкурсу, працівниця медичного центру ГКК “Карпати” Надія Дмитришин.

Ніна ФЕДЬКО

Фото – Галина Носова та Трускавецька міська рада

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina