Члени трускавецького осередку політичної партії «Громадянська позиція» провели в Трускавці відео-флешмоб з однойменною назвою «Я не купую голоси виборців!». Політики від цієї політсили вирішили повернути виборчий процес у демократичне русло та закликати всіх до чесної та прозорої боротьби.

В світлі передвиборних перегонів та маси бруду, яку ллють один на одного політичні партії та претенденти на пост міського голови, пересічним виборцям вже важко розібратись «хто правий, а хто винуватий». А тим часом, нечесні політики можуть скористатись цією «вакханалією» на свою користь та спробують купити голоси трускавчан.

Питання підкупу виборців сьогодні, за три тижні до виборів, є як ніколи актуальним. Тому «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка ініціювала проведення флешмобу, під час якого кандидати в депутати висловили свою тверду позицію щодо того, яким має бути виборчий процес. Вони засуджують можливість купівлі-продажу голосів, виступають за прозорість та відвертість перед громадою міста та готуються до боротьби за всіма правилами закону та моралі.

«В нас – команда професіоналів і ми ніколи не опустимось до рівня підкупу виборців. Голоси виборців – це не товар, яким можна торгувати, це – показник довіри, який треба заслужити..» – переконують представники «Громадянської позиції» Трускавця.

Всі політичні сили, які підтримують таку ініціативу та хочуть долучитись до боротьби з підкупами, можуть переймати естафету та продовжувати цей флешмоб. Це – хороший шанс для партій та кандидатів проявити політичну гідність та довести, що вони – за чесні політичні перегони.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
About Author: Fedko Nina