З нагоди відзначення 190 річниці міста Трускавець у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» проведено спортивні змагання з тенісу, волейболу та баскетболу. Організатори змагань – Трускавецька міська рада та ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( директор ДЮСК – Любомир Мацькович).

З 16 по 18 червня 2017 року на тенісних кортах ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» проводився Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «День Трускавця» до 10 та 14 років. Участь у змаганнях брали юні тенісисти з Києва, Мукачева, Ужгорода, Тернополя, Львова, Стрия та Трускавця.

Призерами турніру стали: Одиночний розряд: Хлопці до 14 років: 1м – Джурджа Артем (Ужгород); 2м – Петровський Захар (Тернопіль); 3м – Плоскодняк Михайло (Трускавець); Дівчата до 14 років: 1м – Карпяк Вікторія (Трускавець); 2м – Микитин Яна (Трускавець); 3м – Маслей Маріанна (Мукачево); Дівчатка до 10 років: 1м – Кільчицька Моніка; 2м – Максимів Софія (Стрий); 3м – Калита Олена (Трускавець). Парний розряд – Хлопці до 14 р.: 1м – Вальдрат Нікіта (Львів) / Іванців Данило (Львів; Дівчата до 14 років: 1м – Микитин Яна (Трускавець) / Карпяк Вікторія (Трускавець) – вихованці тренера відділення тенісу ДЮСК – Ігоря Микитина.

18 червня 2017 року у спортивному залі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» відбувся баскетбольний турнір ( 3 х 3 ) та матчева зустріч з волейболу. У матчевій зустрічі з волейболу серед команд ДЮСШ м. Самбору та Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( дівчата 2005 р.н.) перемогу вибороли Трускавчани ( тренери відділення волейболу ДЮСК – Олена Крамар та Юріій Бєлов).

У турнірі з баскетболу ( 3 х 3 ) змагалось дев’ять команд з числа вихованців відділення баскетболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». У старшій віковій групі перемогу виборола команда «МАЯМІ ХІТ», у середній віковій групі команда «GSW», у молодшій – переможець змагань команда «ДАЛЛАС». В конкурсі на влучність попадання м’яча у баскетбольний кошик перемогу отримали Рентюк Сергій, Петрученко Олександр та Стецькович Святослав ( всі учасники – вихованці тренера відділення баскетболу ДЮСК – Романа Підцерковного).

Усі переможці та призери спортивних змагань з нагоди 190 річниці міста-курорту були нагороджені грамотами і медалями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради ( завідувач відділу – Роман Коваль ).

Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально-виховної роботи Ігор Гургула

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina