Трускавецькі перевізники отримають додаткову компенсацію за перевезення пільговиків. На це були виділені субвенційні кошти з обласного бюджету, в розмірі 136 тисяч гривень.

Проблема перевезення пільгових категорій громадян завжди гостро стоїть для кожного міста. Перевізники завжди кажуть, що їм недостатньо коштів для того, щоб возити пільговиків безкоштовно. Люди скаржаться, через порушення їхній прав на безоплатний проїзд водіями. В результаті доволі часто виникають конфліктні ситуації в громадському транспорті, через відмову у пільговому проїзді та обмежену кількість пільговиків.

У Трускавці ці питання також порушували неодноразово. До якості перевезень та пільгового проїзду завжди було багато претензій зі сторони пасажирів. Сьогодні перевізники вкотре піднімають питання про підвищення якості проїзду до 4 гривень. Влада на ці кроки поки йти не готова. Єдине, в чому пішли на зустріч перевізникам – це виділення коштів на компенсацію проїзду пільговиків. З місцевого бюджету в цьому році було передбачено майже півмільйона, зараз до цієї суми додались ще субвенційні кошти з обласного бюджету – 136 тисяч гривень.

Ці дії мали б посприяти безперешкодному перевезенню пільгових категорій громадян та уникнути можливих конфліктів між пасажирами та водіями.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina