Депутати намагались скасувати рішення виконкому щодо підвищення тарифу на водопостачання в місті-курорті.

З такою ініціативою виступив депутат Роман Бучкович, підготувавши відповідний проект рішення. В ньому також йшлося про тимчасове припинення забору води з питного водосховища та відновлення роботи ревізійної комісії, що вивчала діяльність ТзОВ “Трускавецький водоканал”.

Нагадаю, за декілька днів до сесії, на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про підвищення тарифу на водопостачання у місті – до 20, 72 грн. Причиною для затвердження нового тарифу є значні боргові зобов’язання “Трускавецького водоканалу” перед КП “Дрогобицький водоканал”, що сягають сьогодні 15 млн гривень.

“Якщо зараз не затвердити підвищений тариф, водоканал продовжуватиме щомісячно нарощувати борг на додаткових півмільйона гривень” – наголошувала бухгалтер підприємства на засіданні виконкому. В результаті, під тиском обставин, виконком таки прийняв рішення щодо нового тарифу на воду для Трускавця.

Депутат Роман Бучкович назвав підняття тарифу необгрунтованим та вимагав скасування такого рішення виконкому. Проект рішення, презентований ним, був включений до порядку денного, однак необхідної кількості голосів набрати не зміг. Хоча чимало депутатів проголосували “за”.

Питання є складним і суперечливим. З однієї сторони – підняття тарифу безпосередньо вдаряє по мешканцях і такі рішення грають далеко не на користь владі, однак з іншого боку, більшість усвідомлює, що не можна жити лише сьогоднішнім днем. Скасувавши підняття тарифу сьогодні, вони можливо й виглядатимуть гарно в очах виборців, однак своїми ж руками топитимуть “Трускавецький водоканал” в ще більших боргах.

Міський голова назвав такий проект рішення – “Хто за припинення водопостачання в місті?” та наголосив, що в разі, якщо підприємство збанкрутує чи припиниться водопостачання в місті, то відповідальність ляже на плечі тих, хто докладається до цього. В результатів, голосів для скасування рішення виконавчого комітету серед депутатів не вистачило.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina