Сім’ї загиблого атовця-стебничанина Тараса Зозулі нарешті виділили земельну ділянку по вулиці Грушевського під розміщення МАФу.

Нагадаю, батьки Тараса Зозулі звернулись до Стебницької міської ради з проханням надати їм невелику земельну ділянку під розміщення особистого строкового сервітуту на вулиці Грушевського. Однак отримали відмову, аргументовану тим, що ця територія є “зеленою зоною”, де розміщувати МАФи не можна по закону.

Батьки погодились отримати ділянку в іншому місці – на вулиці Мельника. Однак, зовсім скоро виявилось, що “зелена зона” на Грушевського була нічим іншим як просто вигадкою. Так як в тому ж місці, де Зозулі відмовили, було виділено чотири ділянки під МАФи. Одну з яких отримав голова земельної комісії Стебницької міської ради Андрій Мазур.

Сьогодні на сесію Стебницької міськради прийшло чимало атовців. Усі вони вимагали одного – справедливого розгляду земельних питань та перезавантаження складу земельної комісії, до якої вже тривалий час є багато запитань та підозр.

Таким чином сьогодні було прийнято три рішення щодо виділення земельних ділянок атовцям. Два з них стосувались розміщення особистих строкових сервітутів на вулиці Грушевського. Ділянки були виділені Світлані Зозулі (матері загиблого Тараса Зозулі) та Роману Тяці. Також було надано дозвіл на розроблення ділянки для передачі її у власність місцевому атовцю, для будівництва гаража (30 м2).

Атовці були присутні під час першої половини сесійного засідання та стали свідками сварок та чвар, які вже тривалий час колотяться у Стебницькій міській раді. Перекрикування, взаємні образи та звинувачення вже стали для ради звичними речами. Чимало атовців були шоковані тим, як проходить сесійне засідання.

“Ми просто дивуємось вам, – бо ви в одному місті, знаючи всі один одного, не можете знайти спільну мову і нормально працювати. Перестаньте бавитись у політику, поменше дивіться телевізор, а працюйте на благо громади” – зазначали присутні атовці.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina