1-го липня Трускавецька футбольна команда “Вікторія” побувала на майстер-класі відомого футболіста Дієго Рінкона з бразильцями.

Не дивлячись на дощову погоду, юні трускавецькі спортсмени зуміли дізнались від футболіста багато цікавого та отримали надзвичайне задоволення від уроку. Для дітей, які відвідали майстер-клас, це був колосальний досвід, який неодмінно стане їм в нагоді під час подальших тренувань та занять улюбленим видом спорту.

“В нашому місті підростає хороше покоління футболістів. Нам потрібно докласти всі зусилля для того, щоб зробити хороший стадіон в місті, на якому вони зможуть тренуватись, грати, де можна буде проводити різноманітні турніри та майстер-класи. Футболу в Трускавці БУТИ!” – наголошує батько юного футболіста Роман Матис.
За словами віртуозів шкіряного м’яча, останній майстер-клас був кращим, ніж у Києві. Все через те, що у столиці було багато дітей, а у Львові кількість учасників дозволяла приділити більше уваги кожній дитині. Екс-гравець київського Динамо Дієго Рінкон після показу вправ сказав, що вже зараз в захопленні від двох діток, які у майбутньому можуть стати зірками вітчизняного футболу.

Дієго Рінкон – бразильський футболіст, відомий за грою у київському «Динамо» (2002—2007 рр). Амплуа — атакувальний півзахисник. Чемпіон світу серед юніорів (U-17). Виступав також за футбольні клуби «Інтернасьйонал», «Корінтіанс-Пауліста», “Кавала”.

Чемпіон України 2003, 2004, 2007. Володар Кубка України з футболу 2003, 2005, 2006, 2007.

Ніна Федько

 

 

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina