Новозведений ринок на вулиці Шевченка у Трускавці ще не встиг запрацювати, як уже потерпів від прояву вандалізму. Днями вітрини встановлених торгових точок розмалювали фарбою невідомі особи. Люди, очевидно, таким чином висловити свій протест проти самовільного і незаконного будівництва нового ринку.

Нагадаю, ринок на центральній вулиці Шевченка у Трускавці зводиться вже декілька місяців. Жодних погоджень з міською радою підприємцями отримано не було. Більше того, забудовники ринку самовільно захопили близько 63-х метрів квадратних міської землі, не сплачуючи за це в казну міста жодної копійки.

Питання неодноразово піднімалось на земельних комісіях ТМР, проводились виїздні депутатські засідання, відділ благоустрою декілька разів складав приписи про необхідність припинення будівельних робіт та демонтаж уже збудованих об’єктів. Однак, жодні з них не були виконані людьми, які мають причетність до будівництва. Більше того, роботи продовжились, і згодом каркасні спорудження засклили.

Днями, хтось із противників перетворення центральної частини міста-курорту в базар, розмалював вітрини торгових точок фарбою, очевидно, протестуючи проти сваволі місцевих підприємців та владного мовчання з цього приводу.

Серед підприємців, причетних до зведення нового ринку фігурує також сім’я депутата Трускавецької міської ради Віри Сазонової. Подейкують, що в цьому, ще недобудованому ринку, вже зараз активно продають майбутні торгові точки. Чимало підприємців вклало кошти, щоб мати можливість здійснювати торгівлю на ринку, так як місце його розташування назвичайно вигідне. Однак незаконні методи зведення ринку вже сьогодні дають недобросовісним підприємцям перші плоди – протести з боку громади. І немає жодної гарантії, що ці протести обмежаться лише балончиками з фарбою…

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina