У Трускавці відкрився перший міжнародний футбольний турнір серед дітей “Victoria CUP 2017”. До міста-курорту приїхало 16 команд з різних куточків України та команда з сусідньої Польщі, які впродовж трьох днів змагатимуться за першість футбольних змагань.

Засновником та головним організатором “Victoria CUP 2017” виступила ГО “Вікторія”, за підтримки відділу молоді та спорту Трускавецької міської ради та під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Такі змагання місто приймає вперше, до курорту приїхало шістнадцять команд з різних міст України. А участь польської команди дає право називати цей турнір міжнародним.

“Організація змагань є хорошою, всі учасники задоволені, погода сприяє, діти активні та готові демонструвати свої спортивні вміння. Наше місто має багато підростаючих спортивних талантів і має чималий потенціал в розвитку спорту. У нас є всі можливості для того, щоб залучати до міста великий футбол, для того, щоб наш стадіон заробляв сам на себе, щоб спортивні змагання також були промоцією для нашого курорту. Але для цього потрібно розвивати спортивну інфраструктуру, привести до належного стану стадіон та докласти трохи зусиль для підтримки та розвитку спорту в місті. Добре, що сьогодні є люди, які вкладають свої приватні кошти в підтримку спорту, в розвиток молодих спортсменів та в проведення таких змагань” – наголосив голова ГО “Вікторія” Роман Матис.

Більшість учасників змагань – діти 2005 року народження. Більшість із них зізнаються, футбол для них – усе. Це – їхній улюблений спорт, в якому вони з 5-6-ти річного віку реалізовують свій спортивний потенціал. Вони прагнуть рости, розвиватись, вдосконалювати свої навички та показувати все нові результати на такого роду змаганнях.

Кожна з команд-учасників претендує на почесні звання і нагороди турніру, однак, як зазначають тренери та організатори, переможуть найсильніші. Але куди важливіше для всіх учасників – участь та досвід, якого набираються юні спортсмени.

“Трускавець – це місто здоров’я. Одна ця фраза включає в себе все – і лікування, і профілактику і здоровий спосіб життя. Без спорту ці речі неможливі, тому це дуже символічно, що Трускавець приймає спортивні змагання, що ми можемо запропонувати такі умови, які задовольняють учасників. Зараз до нас приїхало багато молодих футболістів, 16-ть команд, є учасники з Польщі, що теж дуже важливо. Бажаю всім учасникам цікавої гри, перемог та гарного настрою” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

“Я завжди був прихильником спорту. Вважаю, що кожен з підприємців мав би вкладати не лише в розвиток власного бізнесу та поповнення власних кишень, але й у підтримку спортивних ініціатив, організацію та проведення таких змагань. Коли ти бачиш, що діти задоволені, що вони з радістю займаються цим спортом – це найбільша віддача. Нам ще є над чим працювати, є що розвивати в цьому напрямку, тому хочеться, щоб Трускавець робив ці кроки і ми мали відповідну спортивну інфраструктуру та все, що треба для повноцінного розвитку дітей” – розповів засновник “Victoria CUP 2017″ Олег Дикало.

Сьогодні відбулись перші ігри та урочиста церемонія відкриття турніру. Змагання триватимуть до 6 липня, після чого найсильніші команди отримають нагороди. Тож всі, хто любить футбол та бажає повболівати за представників ФК “Вікторія”, мають змогу прийти на їх ігри та підтримати молодих спортсменів.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina