Завершився Перший міжнародний турнір з футболу “Viсtoria CUP-2017”, який гостинно прийняв у себе курортний Трускавець.

До міста-курорту, заради участі в турнірі, прибуло шістнадцять команд з різних міст України та команда з міста Кельце (Польща), що надало змаганням статус міжнародних. Впродовж трьох днів команди грали між собою, змагаючись за “золото” турніру. Участь в змаганнях взяла також команда “Трускавець-Вікторія”, що являє собою збірну юних футболістів з Трускавця та Стебника.

Після триденних напружених змагань, визначились найсильніші гравці. В рамках змагань, нагороди отримали кращі футболісти: найсильніший бомбардир, захисник, воротар. Всі команди були відзначені грамотами учасників, а кращі отримали кубки та дипломи чемпіонату.

Команда “Вікторія”, за результатами змагань, посіла четверте місце турніру “Viсtoria CUP-2017”. ІІІ місце дісталось команді з Рокитного, ІІ – заслужено вибороли головні претенденти на перемогу – команда ДЮСШ Жидачів, яка в фінальній грі з поляками, показала дуже сильну підготовку та волю до перемоги. Однак “золото” турніру дісталось команді з польського міста Кельце.

Фінальна гра була дуже сильною. Зібралось чимало вболівальників, які підтримували футболістів з Жидачева та демонстрували свою підтримку гучними вигуками та гімном України. На мить здалося, що грає не команда дітей з пересічного українського містечка, а збірна цілої країни, – такою була підтримка серед фанатів, які понад усе бажали футболістам перемоги над польськими суперниками.

Жидачівські футболісти показали сильну гру, не пропустивши жодного гола в свої ворота та, водночас, не зумівши забити суперникам. Долю чемпіонату вирішили пенальті, завдяки яким (зокрема сильній грі польського воротаря), команда з Кельце вийшла переможцем.

Ввечері, 6 липня, відбулось нагородження переможців. В кожній команді було відзначено кращого гравця. В трускавецькій “Вікторії” ним став юний футболіст Володимир Марич, кращим воротарем змагань став представник польської команди, кращим бомбардиром – гравець Жидачева, кращим захисником – гравець команди “Скала” (Стрий-Моршин). Кубок надії поїхав в Одесу, його здобула команда “Чорноморець”.

Головним організатором змагань виступила громадська організація “Вікторія”, спонсорами – місцеві бізнесмени Олег Дикало та Василь Вовчок. Чимало місцевих підприємців долучились до організації змагань. Турнір пройшов під патронатом міського голови (почесного президента ГО “Вікторія”) Андрія Кульчинського та відділу молоді та спорту.

“Ми плануємо ще чимало такого роду змагань. В сітці змагань ми розставляємо їх по вікових категоріях так, щоб і наші, трускавецькі діти, які готуються в різних тренерів, мали змогу брати в них участь. Але часто виходить, що місцеві команди відмовляються від участі. Шкода, бо саме для дітей такі заходи організовуються. В нас є сильні футболісти, це для них досвід, можливість грати та показувати результати. Для того, щоб проводити такі змагання на вищому рівні, потрібно ще багато зробити, але це в силах міста. Потрібно тільки зрозуміти, що це потрібно, що розвиток спортивної інфраструктури необхідний нам, що це вигідно і такі змагання можуть бути для нас справжньою промоцією” – зазначив голова ГО “Вікторія” Роман Матис.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina