Депутати Трускавецької міської ради проголосували звернення до президента України, генерального прокурора та Апеляційного суду м. Києва, з вимогами звільнити несправедливо засудженого атовця Ігоря Яворського.

Вчора місцеві атовці та небайдужі люди зібрались в Народному домі ТМР на прес-конференцію, де озвучили звернення в підтримку побратима Ігоря Яворського. На зустрічі була присутня також мати атовця Леся Яворська, яка виступила перед присутніми та розповіла деталі цієї справи.

Нагадаю, наприкінці минулого місяця Печерський суд м. Києва засудив трускавчанина Ігоря Яворського до чотирьох з половиною років позбавлення волі. Атовець спізнився в частину на два дні, бо його вчасно не викликали. За цей час хлопця вже подали у розшук. Незважаючи на те, що Ігор прибув до частини сам та опісля поїхав воювати в Авдіївку, справу не закрили, а передали до суду. Рішення Печерського суду шокувало багатьох – і рідних, і побратимів, і навіть тих, хто досі Ігоря не знав. Адже хлопця, який був добровольцем і близько двох років відвоював у гарячих точках зони АТО, практично ні за що визнали “дезертиром” та позбавили свободи, забравши в наручниках прямо із зали суду.

Сьогодні адвокати готуються “воювати” в правовому полі, відстоюючи свободу атовця в апеляційному суді, всі побратими готові підтримувати хлопця всілякими методами та вимагають сьогодні його звільнення у вищого керівництва нашої країни. Таке звернення було проголосоване сьогодні і депутатами Трускавецької міської ради на позачерговій сесії.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina