У Трускавці продовжуються масові розправи над бродячими собаками. За останні кілька тижнів в місті було отруєно близько десятка бродяжок, всі постраждалі тварини були стерилізовані.

Про це вже тривалий час б’ють на сполох зоозахисники міста, які досі займались підгодівлею, перетримкою та часто навіть стерилізацією бездомних тварин за власний кошт. З минулого року в місті було простерилізовано багато тварин, силами волонтерів та КП “Парк Курортний” цей процес запустили доволі активно, цьогоріч він отримав значну підтримку ГО “Чотири лапи”, які приїжджали до міста-курорту та впродовж двох тижнів простерилізували більшу половину місцевих бродяжок.

Однак, чомусь саме зараз, коли питання врегулювання чисельності бездомних тварин так наблизилось до вирішення, в місті почастішали випадки отруєння собак. Раніше, такі ситуації траплялись періодично зі сторони недоброзичливців, яких дратує наявність бродяжок в місті. Однак ці випадки були поодинокими, зараз же отруєних собак знаходять в різних мікрорайонах міста практично щоденно. Найсумніше те, що всі вбиті тварини були простерилізованими.

Зоозахисники б’ють на сполох та просять допомогти захистити невинних тварин.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina