Трускавець отримав нового оператора з вивезення сміття. З 1 серпня і впродовж подальшого року послуги з вивезення твердих побутових відходів місту-курорту надаватиме стрийська фірма ДП Комунальник+ ТзОВ Комунальник 1. Відповідне рішення було затверджено на черговому засіданні виконкому ТМР.

Саме ця фірма вивозила сміття із Трускавця впродовж останніх місяця-двох, після тимчасового сміттєвого колапсу, який спричинився блокуванням бориславського сміттєзвалища.

“За той час ми мали змогу накопичити необхідну кількість дефектних актів, щоб мати змогу розірвати договір з ДВ “Екосвіт”. Не можу сказати нічого поганого про них за ті шість років, які вони обслуговували наше місто. Але ситуація з блокуванням бориславського полігону поставила їх у патову ситуацію. З стрийською фірмою “Комунальник+” ми заключили спочатку тимчасовий договір і вони показали себе досить позитивно. Перший тиждень-два були деякі непорозуміння, поки вони вивчали місто, розміщення сміттєвих майданчиків, але зараз робота вже йде налагоджено і претензій до них нема. А для нас найважливішим є наявність полігону та того, що фірма має всі права на вивезення сміття на нього” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Після розірвання договору з ДВ “Екосвіт”, містом було оголошено конкурс між операторами з вивезення ТПВ. На нього було подано лише дві пропозиції: ДВ Комунальник+ ТзОВ Комунальник 1 та екс-оператор ДВ “Екосвіт”.

“ДВ “Екосвіт” не подав усіх необхідних документів на конкурс, тому переможцем автоматично стала стрийська фірма “Комунальник”. За участі декількох фірм, переможець отримав би можливість підписати з містом договір на 5 років з прописаною інвестиційною складовою. Але, в нашому випадку, договір буде заключено лише на 12 місяців без інвестиційної складової” – наголосив доповідач, начальник управління ЖКГіБ Сергій Максимич.

До слова, відсутність інвестиційної складової зі сторони оператора з вивозу ТПВ, спонукатиме місто до придбання сміттєвих контейнерів. Певна кількість сміттєвих урн належить місту, однак чимало майданчиків було закуплено та встановлено ДВ “Екосвітом”. Після розірвання договору з цією фірмою, місто втрачає ці контейнери. На придбання нових контейнерів з місцевого бюджету виділять близько 600 тисяч гривень, однак в подальшому місто матиме сміттєві майданчики у власності і не залежатиме від фірми-оператора.

Ніна ФЕДЬКО

Facebook Comments
Tags:
About Author: Fedko Nina